Skocz do zawartości

Easy Glider PRO


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
...Może głos zabiorą użytkownicy?

Niżej podpisany użytkownik używa dwa pakiety 2S Kokam 1250 mAh 15C do napędu swojego Minimaga. Pierwszy pakiet używam od grudnia 2006 roku, drugi od lutego 2007 roku i jak tylko pogoda pozwoli to pakiety znowu będą w użyciu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią szczęścia :wink: . Posiadam też tańsze pakiety:

Raiden 3S 2250mAh 25C - używany w Belcie dwa sezony - OK!

E_Sky 3S 1800mAh 20C - używany jak wyżej - OK!

Cztery pakiety Flightmax 3S 2200 mAh 25C używane jeden sezon w T-rex 500 - OK!

Dwa pakiety Fullymax 3S 1800 25C używane jeden sezon w Wildz i następny w T-rex 500 - OK!

Leżą mi też w domu dwa pakiety mojego kolegi (opiekuję się nimi :wink: ) E_Sky 2S 800mAh 10C - regularnie kontrolowane. Niestety, ostatnio zauważyłem, że jedna z cel jest spuchnięta, pomimo tego że napięcia obu cel są identyczne; 3,6V :cry: .

 

EDIT: literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

 

Nabyłem w końcu easyglidera :)

 

przymierzam sie do poskladania go, ale mam problem z silnikiem (ray C2836/08). nie wiem jak przykręcic go do plastikowej wręgi glidera. chyba w zestawie brakowalo krzyzakowego łoża.

 

ma ktos ten silnik? czy w opakownaiu jest cos takiego? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nabyłem w końcu easyglidera :)

 

przymierzam sie do poskladania go, ale mam problem z silnikiem (ray C2836/08). nie wiem jak przykręcic go do plastikowej wręgi glidera. chyba w zestawie brakowalo krzyzakowego łoża.

 

ma ktos ten silnik? czy w opakownaiu jest cos takiego? pozdrawiam

 

Kupiłeś już ten silnik czy zamierzasz dopiero nabyć ??

Pewniejszym nabytkiem byłby 3536/08 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wczoraj.

pytałem w sklepie czy on na pewno bedzie dobry, to powiedzieli ze tak. najwyzej podjade dzis i wymienie.

pakiet mam 2200, wiec chyba mocniejszy silnik da rade.

no nic. zobaczymy czy wymienią.

 

apropos tego łoża. mam rozumieć ze w komplecie z silnikiem tego nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, tylko otwory się nie zgadzają. jeszcze 3 jakoś bym przykręcił, ale na wszystkie 4 rozstaw się trochę nie zgadza. wygląda na to, że rozstaw otworów na wrędze jest ok 1 mm za mały. nie wiem czy porozwiercac czy jak... poza tym otwór na silniku celuje nie w otwory na wrędze ale w te nacięcia. nie jestem pewien czy tak to ma wyglądać.

 

swoją drogą, na jaki silnik wymienić?

 

ps. regiel mam na 33A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, tylko otwory się nie zgadzają. jeszcze 3 jakoś bym przykręcił, ale na wszystkie 4 rozstaw się trochę nie zgadza. wygląda na to, że rozstaw otworów na wrędze jest ok 1 mm za mały. nie wiem czy porozwiercac czy jak... poza tym otwór na silniku celuje nie w otwory na wrędze ale w te nacięcia. nie jestem pewien czy tak to ma wyglądać.

 

swoją drogą, na jaki silnik wymienić?

 

ps. regiel mam na 33A

 

na ten co ci podałem lub 3536/10 lub 3536/15

ja mam przykręcony silnik 3536/08 na 2 śróbki. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.