Skocz do zawartości

Easy Glider PRO


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kołpak mam orydżinal multiplex i na tym rayu co jest, leży dobrze. wiadomo, kwestia dokręcenia nakrętki. jak ośka od tego większego raya będzie talka sama to nie ma problemu. martwił mnie ten regiel, ale jak będzie ok, to spoko.

 

chyba kupie od razu łoże krzyżakowe i śruby, bo szkoda mi niszczyć wręgi.

 

czekam jeszcze na aparaturę, poskładam to do kupy i oblot ;]

 

ps.

aha. jak ci lata ten c3536/08 ? aha ile wagi ma twoj model ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kołpak mam orydżinal multiplex i na tym rayu co jest, leży dobrze. wiadomo, kwestia dokręcenia nakrętki. jak ośka od tego większego raya będzie talka sama to nie ma problemu. martwił mnie ten regiel, ale jak będzie ok, to spoko.

 

chyba kupie od razu łoże krzyżakowe i śruby, bo szkoda mi niszczyć wręgi.

 

czekam jeszcze na aparaturę, poskładam to do kupy i oblot ;]

 

ps.

aha. jak ci lata ten c3536/08 ? aha ile wagi ma twoj model ?

 

Z tym silnikiem mam zawsze bezpieczny zapas mocy,łoża plastikowego w EGPRO nie uszkodzisz - zaufaj mi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym łożem to chodzi mi że nie chce robić dziur ani nic piłować, bo nie wiem co z tego wyjdzie. tu milimetr za mało, tam milimetr za dużo i wręga do wymiany. w końcu to plastik tylko.

 

Naprawdę niczego nie musisz piłować - zamontuj silnik tylko na 2 śruby i będzie ok.

2 z 4 pasują idealnie !! :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może faktycznie. trochę partyzantka jak dla mnie... jade do sklepu, zobacze co z tym silnikiem.

 

aha. jak bede w sklepie to od razu kupie moze rurki węglowe zeby zejsc z masy i ew usztywnic model... jakie polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, teraz bomba.

 

dostalem easy glidera bez instrukcji montazu. tzn jest ksiazeczka ze spisem elementow i opisem co do czego, ale zdaje sie ze tam powinny byc jakies rysunki. wlasnie sie natknąlem na forum na jakis wycinek instrukcji gdzie bylo zdjęcie.

 

Ktoś posiada skan moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cóż, trzeba będzie to maleństwo kiedyś poderwać w górę. Czekam na aparaturę jeszcze.

Model poskładany a zestaw to:

 

- silnik TurboJet Silnik C3530/10 KV1400

- regiel CHRL ESC HW30A

- łopatki 8x4,5

- kołpak 38mm plastik/metal

- 4x serwo HXT900

- Turnigy 2200mAh 2S 20C Lipo Pack

- aparatura HobbyKing 2.4Ghz 6ch mode2

 

img9737.th.jpg img9741p.th.jpg

 

Z czasem skombinuje jakiś lepiej pasujący kołpak o większej średnicy.

To będzie moje pierwsze latanie. Próby z ręki wypadły chyba dobrze (bez wiatru), model leci prosto, nie łapie kretów, nie spada na skrzydło tylko ogród się kończy :roll:

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrula

 

Co Ty gadasz. zwykłe tp 9g x4 wystarczą w zupełności do EGP , jeżeli nie potrafisz tym latać&Lądować to można oczywiście dać serwa z metalowymi trybami.

 

Zobaczy się w praniu, dopiero zaczynam, jak padną to się wymieni. Zamierzam lądować w polu łubinu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.