Skocz do zawartości

Motoszybowiec - zestaw na początek


Nifir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sebastian, naprawdę warto. Mam na przełączniku dolnym lewym - do góry = silnik 0, czyli -100). W momencie przywalenia w ziemię od razu odcięcie. Dodatkowo pewność na 99%, że cię śmigło nie potnie w czasie ustawień. Na górnym lewym mam wyłącznik mikserów (tym razem w dół) czyste 4 kanały, cała reszta na zero - klapy, motyle itp

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian, naprawdę warto. Mam na przełączniku dolnym lewym - do góry = silnik 0, czyli -100). W momencie przywalenia w ziemię od razu odcięcie. Dodatkowo pewność na 99%, że cię śmigło nie potnie w czasie ustawień. Na górnym lewym mam wyłącznik mikserów (tym razem w dół) czyste 4 kanały, cała reszta na zero - klapy, motyle itp

 

Będę kombinował bo TGY 9X jest dla mnie jeszcze w dużej części zagadką,którą powoli rozkładam na czynniki pierwsze :)

Gorzej że nie mogę tego na symku przetestować bo nie mogę zmappować apki z kompem, a jakoś szkoda mi wydawać ~200zł na dodatkowy symulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TGY 9x prosto z pudełka możesz ustawić tylko Throttle Cut - właśnie na przełączniku który podałem. Miałem tak przez pierwszy rok. Ja piszę o TGY 9er lub 9x ze zmienionym software. Jak lubisz mieć nad wszystkim kontrolę (a widzę, że lubisz) to polataj trochę na zwykłym nadajniku, tyle coby ją dobrze wygrzać i potem zmień software. Co do połączenia z kompem, to powinno Ci się udać przez kartę dźwiękową. Jak by co to dzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.