Skocz do zawartości

RWD 5 Pytania


adam99999

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nigdy nie wystawiaj żadnych przewodów poza model(oprócz anteny), nigdy nie wiesz czy po starcie nawet z ręki, przypadkiem nie pociągniesz za jakąś wtyczke i nie odłączysz akusa od reszty :twisted:

kabelki podłączaj najlepiej jeszcze przed założeniem płata.

możesz równie dobrze regiel puścić przez przełącznik i dopiero do odbiornika, ale po co utrudniać sobie życie...no i wypychać kadłub zbędnymi przewodami...

 

---

jeśli chcesz uzyskać dobrą odpowiedź, musisz zadać trafne pytanie...nie ogólne... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok dzieki czyli przed kazdym lotem musze zdejmowac plat z tego co zrozumialem

 

Aha i jeszcze jedno na planach mam 4 laczniki skrzydel a potrzebne sa tylko 2 dobze mysle

 

A no i jeszcze jedno pytanko przyszło mi do głowy. Czy jak sie łączy ze soba te stery kierunku i wysokości??? przykleja sie do tych listewewk n statecznikach??? czy jakos inaczej??? No bo przeciesz to sie musi ruszac żeby skręcać

 

A i jeszcze jedno dzwignie sterowe trzeba samemu robic bo na planach ich nei widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem nigdy tego modelu, ale teraz zerknąłem na plany i do instrukcji budowy. Są tam (na planach) łączniki ze skosem do skrzydeł bez lotek, oraz łączniki proste do skrzydeł z lotkami. W zależności od wariantu, jaki budujesz, daj odpowiednie łączniki. Teraz jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oborze czy tak trudno napisać gdzie podłączyć 2 kabelki chyba to jest temat RWD 5 pytania wiec oczekuje odpowiedzi a nie zlości jestem nowy i mam prawo nie wiedzieć.

Rewelacja

Az dziw, ze ktos odpisuje i to cierpliwie :shock:

Adam5x9 - czy zapoznales sie chocby ogolnie z konstrukcja i zasada dzialania modeli RC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, może powinieneś poczekać jeszcze troszeczkę z budową tego modelu. Powinieneś jeszcze dużo poczytać, pooglądać relacje z budowy, gdzie pokazane są wszelkie szczegóły konstrukcyjne. Nie wiem, jakie są Twoje możliwości w miejscu, w którym mieszkasz, ale najlepiej byłoby obejrzeć kilka gotowych modeli, najlepiej u jakiegoś modelarza lub na lotnisku modelarskim. Możesz też podjechać do sklepu modelarskiego, gdzie pewnie też mają na ekspozycji gotowe modele.

Wierz mi, że w moich słowach nie ma cienia złośliwości. Nie zrażaj się, tylko lepiej przygotuj się do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.