Skocz do zawartości

Speed 400 Aero


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Zwazyłem już speeda i gotowy do lotu będzie ważył około 750 gr

 

To sporo. Mój bez akumulatorów waży 380 gram. Z pakietem 2S - 508g. Prawdopodobnie będzie ważył trochę więcej, bo z tym pakietem nie bardzo chce latać, ale do 750g to mu daleko.

 

Na razie odbyłem 2 loty, z których drugi skończył się przepadnięciem i przywaleniem w ziemię. Pękło śmigło i oderwało się podwozie. Innych strat nie ma. Dzięki temu, że oderwało się zrobione z blachy z puszki mocowanie podwozia, nie połamał się kadłub - tak myślę. Muszę spróbować włożyć pakiet 3S (jak go sobie kupię) i ewentualnie doważyć trochę dziób, bo prawdopodobnie mam zbyt tylne wyważenie.

 

 

Mam filmik z pierwszego, zakończonego szczęśliwym lądowaniem, lotu ale nakręcony kamerą nie aparatem, a na razie nie umiem z kamery wrzucać filmów na komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Udało mi się przetworzyć film z pierwszego lotu. Trochę przycięty JEST TU

 

Start z ręki. Wyrzuciłem go trzymając za serwo od lotek. Przy lądowaniu trochę źle oceniłem odległość i zahaczyłem końcówką skrzydła o miedzę, dlatego tak go obróciło.

 

Model leciał na:

silnik: 2410-9

śmigło: 9x4,7

pakiet: 2S

 

Jak widać na filmie, brakowało mu mocy. Myślę, że pakiet 3S pomoże. Różnymi śmigłami też się pobawię, żeby dobrać optymalne.

 

album_pic.php?pic_id=145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.