Jump to content

Kombat na Śląsku


jogurt

Recommended Posts

Witam wszystkich

Poszukuje kontaktu z modelarzami kombat z terenu Katowic , Zabrza, Rudy Śląskiej, Bytomia itd. Celem moich poszukiwań jest zorganizowanie zawodów w Rudzie Śląskiej. Lotnisko do bitwy znajduje się http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Ruda+%A6l%B1ska%2C+&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=0&y=0&long=18.8427434&lat=50.3040948&type=3&scale=2

Wszystkich chętnych proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Widz - nie widz, sędziowie zawsze są mile widziani. Każdy pilot powinien mieć swojego sędziego. Tzn jeżeli w rundzie może latać do 7 zawodników tzn, że powinno być co najmniej 7 sędziów do liczenia punktów. Do tego jeden sędzia główny - pilnuje głównego porządku. I jeden bezpieczeństwa - siedzi sobie na końcu linii bezpieczeństwa i patrzy czy przypadkiem któryś model jej nie przekroczył :D Tak więc gdy pilotów jest więcej jak 7 - każdy nadmiarowy może być i często jest jednym z sędziów.

Link to comment
Share on other sites

Sędzią - raczej nie (z uwagi na wiek), ale to zależy od organizatora. Na pewno pomocnikiem - trzeba rozstawić wszystkie klamoty, pomagać w cieciu taśmy, zbieraniu kart itd itp... Na zawodach zawsze jest co robić :)

Link to comment
Share on other sites

Panowie sory że nic nie pisałem ale byłem odcięty od kompa ma parę dni. :D

Na początek myślałem o zawodach ESA Combat a jak się sprawa rozwinie to może coś WWII 1:12

Wszyscy do pomocy oraz zawodnicy bardzo mile widziani. Lotnisko jest z naszego klubu MKS "GWAREK" więc wystarczy tylko ustalić termin żeby nie kolidował z innymi zawodami.

Dzisiaj jeszcze podam wam wolne terminy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam, my jako BUDO AERO TEAM chcemy zorganizowac zawody combatów na początek rownież ESA, mam doswiadczenie w organizacji zawodów jednakze myslelismy o Katowicach - muchowcu. Ale mozna by sie było dogadac, Odezwij sie Adamie i ustalimy szczegóły, mamy pare kombatów xD wiec napewno bedziemy chcieli ostro powalczyc ;) pozdrawiam

 

mój email gawron89@o2.pl

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.