Skocz do zawartości

Jak zamocować antenę przy helikopterze


dodek14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów! Mam problem z przymocowaniem anteny. Kabel ma około 80 cm długośći i oryginalnie był zawiązany wokół płozy i powiedziano mi, że przez to może tracić zasięg; jako, że to mój pierwszy helikopter nie wiem gdzie zamocować ten kabelek. Czy mogę go przytaśmować wzdłóż belki ogonowej wykonanej z aluminium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie znam się najlepiej ale chyba nie, ja bym radził kupić np. antenę od samochodzika i ją przykleić do plozy albo tuż pod ramą (zależy jaki heli bo jak lama to do płozy a jak np. t-rex450 to pod ramę) ja tak mam w lamie (znaczy miałem) i było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się najlepiej ale chyba nie, ja bym radził kupić np. antenę od samochodzika i ją przykleić do plozy albo tuż pod ramą (zależy jaki heli bo jak lama to do płozy a jak np. t-rex450 to pod ramę) ja tak mam w lamie (znaczy miałem) i było dobrze.

 

Powyższa odpowiedź jest całkowicie bez sensu i mam nadzieję, że nikt jej nie bierze na poważnie.

 

Antena powinna być ułożona tak, żeby patrząc na helik z dowolnej strony było widać jej jak najdłuższy kawałek, czyli jak jest długa możesz np, ją "rozpiąć" w okół podwozia, ale na pewno nie nawinąć w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.