Skocz do zawartości

Jaki najlepszy symulator? (pare pytań od zielonego)


adrian1515
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim,

na następne lato zamierzam kupić sobie jakiś swój pierwszy samolot rc i mam własnie pare pytań:

1. Jaki symulator jest najlepszy?

2. Czy każdy symulator ma możliwość grania za pomocą klawiatury lub pilotu? wiem, że za pomocą klawiatury to mija się z celem, ale na początku dobre i to ; /

3. Czy jeżeli kupie model samolotu to wiadomo mam pilot i czy każdy pilot ma wejście na ten kabelek by podłączyć go do komputera?

4. Czy ten pilot ma wejście do kompa (tylko tyle na stronie producenta pisze):

Odbiornik 6 kan. micro reciver

Radio 4 kan; 2,4 GHz; mode II;

jak jakiegoś infa tu brakuje to mówcie przedzwonię sobie do niego i się spytam jakiej ten pilot jest firmy itp., bo sam nawet nie wiem o co pytać, nigdy nie miałem własnego samolotu rc z braku pieniędzy, a teraz chciałbym kupić

5. Jakieś najlepsze radia?, bo może bym kupił same radio, a potem cały model nie wiem?

5 a). dobrze mówię ''radio'' to inaczej pilot którym sterujemy?

6. Odnośnie pytania piątego to jeszcze bym prosił od razu te kabelki pasujące do danego radia.

 

nie znam się na razie na niczym - stąd te pytania- może dla was są one jakimiś durnymi pytaniami (nie wiem jak to odbierzecie) może dla was to pestka znaleźć dobry pilot lub coś w tym stylu (ja nie znam się) więc proszę o pomoc ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz aparatury, to już lepszym rozwiązaniem jest latanie na padzie z dwoma grzybkami. Klawiaturę sobie odpuść zupełnie.

Pilot = nadajnik. Z reguły mają wyjście do podłączenia symulatora lub innego nadajnika w trybie trener, choć te najtańsze mogą nie mieć.

Gniazdka są rożne w zależności od producenta aparatury.

Dopytaj się konkretnie co to za marka i model aparatury.

 

PS. Po prostu czytaj forum, są działy od czego zacząć, konkretnie o aparaturach, przeglądaj strony, szukaj i czytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.