Skocz do zawartości

Blade 120sr


Kamilos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dumam i dumam czy na gwiazdkę nie sprawić sobie blade 120sr.Mam oczywiście wiele pytań(no może nie tak wiele :P ):

1)Nie jestem do końca pewien czy zbinduje się on z nadajnikiem Turnigy 9x, jestem dosyć początkującym w dziedzinie helikopterów narazie latałem samolotami typu easy star i alpha 1500 więc nie mam największego doświadczenia,

2)Czy on nadaje się do nauki podstawowych akrobacji typu:przewrót na plecy itp,

Jak coś oblatałem lame V4 wywnioskowałem że nic z niej się ciekawego nie nauczę a zależy mi na tym żeby model mógł latać w hali(wiem że 450-tką też moge ale cena mi nie pasi).

Podsumowywując zależy mi na cenie i "uniwersalności" modelu żeby np. na wyjazd mógł go zabrać(chodzi mi o to żeby go wsadzić np. do plecaka i jechać do cioci na wieś).

 

Jestem otwrty na nowe propozycje (ale nie typu daj se spokuj i kup tą 450-tke z hobbykinga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbinduje, nie zbinduje ... to zależy od kompletu aparatura-odbiornik. Jeśli włożysz odbiornik pod T9X to się zbinduje i nie ma innej opcji. Nie latałem helikami (poza prostymi zabawkami na podczerwień), ale wiele osób lata na T9X i nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbinduje, nie zbinduje ... to zależy od kompletu aparatura-odbiornik. Jeśli włożysz odbiornik pod T9X to się zbinduje i nie ma innej opcji. Nie latałem helikami (poza prostymi zabawkami na podczerwień), ale wiele osób lata na T9X i nie narzeka.

blade o którym wspomina autor (i z tego co wiem to znakomita większość) ma płytkę all in 1 (w tym wypadku 5in1) z wbudowanym odbiornikiem, cieżko byloby to obejść ;) Raczej aby latać tym helikiem trzeba dostosować nadajnik do standardów spectrum (dsm)

Zdecydownie mniejszą rzeźbą będzie przeróbka T9x na dsm niż obchodzenie zintegrowanego układu odbiorczego w płytkę helika. Tak czy siak, jak to mawiają staryżytni gorale z g***a bicza nie ukręcisz. Po co rzeźbić na siłę. Jak ma T9x to niech raczej zapomni o bladach od e-flight. Jak sie uparł na blade to powinien iść w spectruma i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w plecaku nie będe go nosił ale w pudełku w którym przyszedł to już inna sprawa.ten model nie nadaje sie do akrobacji ale tak myśle że blade mcp x się nadaje też jest z nadajnikiem dx4e pomyślałem że dobrze do większych modeli będę używał turnigy a do mikromodeli dx4e.A więc bede jeszcze rozmyślał nad blade mcp x

post-13447-0-95748400-1383675843_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.