Skocz do zawartości

Hitec Zebra 4 FM


Maybach

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na marginesie: zwróć uwagę, że w zestawie nie ma aku! Tzn. zalezy skąd kupujesz i jaki zestaw, ale jeśli na ArtHobby ten co myślę, to się bardzo nie opłaca! Nie to że aparaturka jest do bani, na pewno trochę się nią pobawisz - i tak lepsze to niż np: Ranger II, ale Koledzy już wspominali...

Cóż, najwyżej bedziesz musiał sprzedac... Albo inaczej - robić proste (co nie znaczy złe!) modele... Jakoś bedzie, nie przejmuj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na początek jest akurat tak?

 

Żeby wszystkiego się nauczyć- sterowanie itp. :)

 

szczerze powiem zę to aparatura droga i jednorazowa !! dokupienie do niej pakietu wyrówn acene z FLASHem5x !! !!

 

Jak masz możliwość odpuść sobie ją !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diakon:

Cóż, najwyżej bedziesz musiał sprzedac... Albo inaczej - robić proste (co nie znaczy złe!) modele... Jakoś bedzie, nie przejmuj się Very Happy

 

Narazie myśle tylko o protych samolotach RC a co do lepszych aparatur to poprostu nie mam az tyle pieniedzy. 4 kanalowa bez kompa mysle ze narazie mi starczy :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wydasz pieniadze ktorych bedziesz bardzo potrzebowal na prawdziwe radio :(

Uzbieraj jeszcze kilka zlotych i kup minimum flasha.

Roznica jak 126p i meganka. niby i jedno i drugie ma 4 kolka.

Kupujesz zabawke i bedzie ja bardzo trudno sprzedac bo zaden modelarz jej nie kupi a flash jakby co jakos sprzedasz.

 

Bedziesz za pol roku wscekly na siebie ze ja kupiles.

 

Jak juz mamsz ja kupowac to kup sobie takie modlieki na alegro .

W sumie nie lataja ale maja skrzydla ,silniki i aparatue za 130zl.

Nie traktuj tego jako zlsliwosc ,ale walsnie takia decyzje podjmujesz w sprawie zakupu radia :(

 

Dla mnie koniec tematu -rob jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zaczynacie troche przeginać przeciez taka prosta 4 kanałówka da rade z różnorakimi deproniakami elektrykami i spalinkami itp oczywiście bedzie to bardzoiej upierdliwe niźli przy radyjku cyfrowym ale da rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma Lasera4 i jest z niego bardzo zadowolony, ja zresztą mając Flasha4x też nie narzekam (no może na 5-letnie aku NiCd :lol: ). Podejrzewam, że bedziesz musiał zainwestować w aku, na ArtHobby chyba takie tanie nie są już...

4 kanały to przecież tak mało nie jest: wysokość, lotki, kierunek (czyli nawet do przyzwoitego szybowca wystarczy) - kiedyś wiadomo co było :wink: . Szkoda, że brak jej mikserów... Nie masz aku i ładowarki...

 

Dobrze: pierw "otrzymaj" prezent, obejrzyj go :) i się "pogada"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jescze jedna mozliwość skoro radia nie rozpakowałeś to jesli kupiłeś je w sklepie internetowym masz prawo w ciagu 10 dni oddać je do sklepu bez podania przyczyny. Zrób tak i inwestuj w aparature z komputerkiem np flas 5x .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jescze jedna mozliwość skoro radia nie rozpakowałeś to jesli kupiłeś je w sklepie internetowym masz prawo w ciagu 10 dni oddać je do sklepu bez podania przyczyny. Zrób tak i inwestuj w aparature z komputerkiem np flas 5x .

 

Ot mądre słowa !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro otrzymam to jeszcze w poniedziałek posta napiszę!

 

Ale mówię narazie do tych pierwszych najprostszych modeli wystarczy.

Poznałem ostatnio kolege z Torunia i skałdamy sie może na wiosne na kabel trener- uczeń (ma Mx12 więc nauczy mnie latać) :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kabel nei macie się co skąłdać :) kabel ew. moglibyści esami wykonać bo typowego nie ma, ale niestety też wam to nic nie da bo macie inną kolejniść kanałów :( Więc masz kolejny powud oddania aparatury !

 

Numery kanałów w obu nadajnikach mogą być dowolne w połączeniu nauczyciel-uczeń i tak pracuje tylko jeden nadajnik :D

Dokładniej to jeden nadaje a drugi ma zablokowany moduł w.cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.