Jump to content

A może wspólne latanie na zboczu - Puchar Zimy F3F?


cZyNo
 Share

Recommended Posts

Jurek bardzo fajna propozycja ...puchar zimy OK a jak zimy to do punktacji nalezy zorganizować mini lub long slalom na nartach a wieczor- na dansingu= chyba Karpacz najlepsza miejscowka...ja dziś polatałem na tej piaskowej górce -Kramsk / cały w błocie po pachy -dojazd niech to....!/

Link to comment
Share on other sites

Pomysł dobry i zachęta dla amatorów i niedzielnych lataczy (pisze o sobie) do zawodniczego latania ciekawa. Entuzjazm i chęci są tylko mi ostatnio brakuje czasu ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj tam. Kilka razy w roku znajdziesz czas. To raptem 3-4 soboty lub niedziele. Lub jedna jesli byli byście organizatorem a nie chce Wam sie jeździć. A zabawa naprawdę jest przednia. I wcale bym sie nie zdziwil gdy niedzielni latacze (jak to nazwałeś) bedą na wysokich miejscach :)

Jeśli zdecydujecie sie na przyłączenie sie do 'cyklu' to na pewno Was odwiedze :) i moze jeszcze kogoś przywiozę. Tylko musimy poczekać kto na poważnie sie zadeklaruje.

A wogole to nie podoba mi sie podział na zawodników i amatorów. Wszyscy jesteśmy pilotami małych samolocików. Tylko inaczej spędzamy czas z naszymi modelami.

Link to comment
Share on other sites

A czy można to połączyć ze szkółką dla niedzielnych i całkowicie niedzielnych (bez doświadczenia z modelem do przystosowania) jako element propagujący i szkoleniowy, żeby powiększyć przyszłe grono "zawodowców" ? - lokalizacja Rusko/Jeżów Sud.

Link to comment
Share on other sites

Super inicjatywa. Taki otwarty cykl treningowy można by powiedzieć.

Dobre jest atakowaenie w przypadku pogody. Wtedy jest latanie.

Jeden dzień. No i to że można postawić na zawody lokalne lub bliżej położone.

Wszak i tak się lata.

Link to comment
Share on other sites

Szkółka moze byc :) w weekendy jak wieje to często ktoś lata na rusku czy w jeżowie. Śledź stronę f3f.zielnik... Lub pisz do mnie na PW. Choć jak ktoś jest całkowicie zielony to wolałbym aby zanim przyłączy sie do zawodów potrenował trochę na zboczu :) a filmiki poglądowe z rożnych zawodów sa na youtubie :) Ciebie wyszkolimy do tego czasu :) w czasie treningów czy zawodów koledzy latajacy chętnie udzielają rad tym słabiej latajacym (Uwaga-na klifie w Gdyni co poniektórzy krzyczą lub strzelają z procy). A widownia na zawodach tez bedzie miłe widziana.

wogole to uwzględniając polskie realia powinno sie wyraźnie powiedzieć ze motoszybowce bedą dopuszczone do lotu, ale po włączeniu silnika w jakiekolwiek fazie lotu na zawodach, bedzie dyskfalfikacja z zawodów.

Pawle, piloci bedą zapewne na takich zawodach. Szukam tych co je bedą chcieli w przyszłości organizować-czyli przygotować miejsce ustawic zegar i bazy i kupic drobne nagrody. Na razie jeszcze nikt nie wyraził zdecydowanej inicjatywy. Bez pewnych organizatorów cykl nie bedzie miał sensu.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.