Skocz do zawartości

Odbiornik pali serwa (czy to wogóle możliwe)


pablos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Kamyczek może byc coś z prawdy w tym co piszesz bo serwa się podobnie zachowywały jak opisujesz. Niemniej jednak obojętnie jaki tryb byłby ustawiony serwa cyfrowe nie powinny się palić analogowe mogą a u mnie poliły sie te i te.

Odbiorniki wymieniłem na futaby wymieniłem spalonei serwo na kierunku przez ostatnie dwa dni latałem dość intensywnie .Praktycznie za każdym razem po dwie godziny nonstop, ładowałem pakiety i wymieniałem no i wszystko na razie bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Gość Kamyczek_RC

Zgadzam się z Jurkiem i nie sugerował bym się tu napisem cyfrowe bo wielu producentów nie tylko nie podaje że serwo może współpracować z żyroskopem i tu jest problem 10ms to jest gwóźdź do trumny połowy tanich "pseudo" cyfrowych serwomechanizmów nie spełniających tego wymagania pozostawił bym dla świętego spokoju tryb wolny w którym zmian nie zauważysz bo są one bardzo subtelne i nie mają w zasadzie znaczenia lataniu rekreacyjnym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.