Skocz do zawartości

asw 28 pelikan (problem)


killer20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem bo ostatnio latałem moim asw 28 od pelikana i samolot spotkał się z ziemią pierwszy raz mam taką sytuacje, urwałem końcówkę skrzydła i nie wiem jak to skleić zamówiłem już klej uhu por. moje pytanie brzi czy miał ktoś z tym klejem doczyńenia jeśli tak to jak on klei i jak nim kleić?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast uhu por klej na klej cyjanoakrylowy np.:taki - http://abc-rc.pl/p/141/330/klej-ca-joker-sredni-20-g-cyjanoakrylowy--kleje-ca-cyjanoakrylowe-chemia-modelarska.html - są trzy gęstości tego kleju a nawet tz kropelką to poklejsz i miejsce klejenia będzie mocniejsze jak na uhu por

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klej CA jest dobry. Do takich napraw używam gęsty. Miałem podobny przypadek gdy złamałem końcówkę skrzydła mojego EG to skleiłem uho porem. Nie widać sladu klejenia i dzięki temu, ze ten klej jest elastyczny doskonale zgrywa się z EPP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panuj mu tu :) Używam do klejenia depronu budując model. I jest tak mocny jak mówią, nigdy mi sie nie rozłożył model, czy otworzyła spoina po zastosowaniu uhu por. Ale jeszcze nie naprawialen skrzydła styro/styropodobnego tym klejem. Trochę za ostro latam i w obawie wolę zywice i trochę włókna. Kolega swojego foxa od hype sklejal klejem na ciepło i powiem szczerze że jest mega dobre i wytrzymale rozwiazanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.