Skocz do zawartości

Pobieranie z youtube


patryk134

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie chcę pobrac filmik z you tube.

Prubowałem już rużnych programów ale nic nie działało.

Widziałem kiedys na jakiejś modelarskiej stronce takie coś gdzie się wklejało linka i jurz sie pobierało(i działało)ale nie pamiętam adresu może kojarzycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używwam zadnych programów, tylko wchodzę na youtube wczytuje mi sie wybrany przeze mnei filmik. Jak wiemy zapisuje sie on automatycznie na dysku w folderze plików internetowych ( u mnie C:\Documents and Settings\Krzysiek\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files ) i z tamtąd kopiuje ten film. Filmy są zapisane w formacie FLV wiec to przeglądania tych filmów nalezy zastosować FLV player lu media player clasic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używwam zadnych programów, tylko wchodzę na youtube wczytuje mi sie wybrany przeze mnei filmik. Jak wiemy zapisuje sie on automatycznie na dysku w folderze plików internetowych ( u mnie C:\Documents and Settings\Krzysiek\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files ) i z tamtąd kopiuje ten film. F

A w jakim to systemie? U mnie(XP sp2) taki folder nie istnieje. Zaraz poszukam na drugim komputerze(98SE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam9034, zamiast folderu "Krzysiek" będizesz mial folder z nazwa swojego użytkownika.

Na to wpadłem :)

A żeby zobaczyć następne foldery w MENU Narzędzia/Opcje folderów/Widok zaznacz opcje pokaż ukryte pliki i foldery

Tylko o tym nie pomyślałem. Już znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.