Skocz do zawartości

MVVS 4,6 zardzewiał :(


attyla

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, zostawiłem silnik na półce w garażu na mniej więcej miesiąc, kiedy wczoraj poszedłem go trochę podocierać zauważyłem że większość elementów silnika typu śruby , iglica, świeca pokryła się nalotem z rdzy :(, wiem moja wina , silnik odpalił bez problemu ale przy bliższym przyjrzeniu zauważyłem w otworze gaźnika że na powierzchni widocznej na zdjęciu widać zacieki z rdzy :(

 

rdzxu4.th.jpg

 

jak usunąc te ślady nie niszcząc silnika ?, czy raczej szykować się na wymianę całej części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrób to :D

 

Zależy który gaźnik, były starsze gaźniki mvvsa, podobne lub takie same jak w silnikach Modela, one chyba rzeczywiście wymagały rzeczonej przeróbki, sprawa ma się inaczej w kwestii nowych gaźników, wykonane one są poprawnie, a silniki regulują się wyśmienicie, przejście ideał. Przelatałem na takim nowym gaźniku (identyczny jak twój) z silnikiem dychą cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągałeś plik na dysk? Bo bezpośrednio z przeglądarki chyba niższe acrobaty niż 6.0 nie otwierają..Najprościej będzie ściągnąć nowszą wersję Acrobat Reader - chociażby taki: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=33&id=224 To jest akurat wersja 6, ale można też nowsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.