Jump to content

Odbiornik ATRXD01 - prośba o pinie


cobra

Recommended Posts

Ta Corona Spectrum to ma trochę negatywnych opinii u nich na forum. Poza tym jest prawie 2x droższy. Ja latam praktycznie na jednym kanale od kilku lat - większość o tym na lotnisku wie, więc trudniej o konflikt. Dlatego synteza jest dla mnie mniej przydatna.

 

NA ATRXD01 właśnie czekam - powinien być lada dzień.

 

Przykre tylko, że "Pan Wu" oferuje kwarce tylko na kilka kanałów i to chyba w paśmie "B". Ciekawe jakie kwarce z dostępnych u nas będą się sprawdzać w tym RX'ie.

 

Pozdrawiam,

 

Michał

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Postanowiłem zaryzykować 20 USD i złożyłem zamówienie w UH na odbiornik ATRXD01 na 40MHa i jedno micro serwo. Mam zamiar stosować go w ESA i kombatach. Jeti Rexy 5 MPD i nie MPD niestety mnie zawodzą. Może to wina niekompatybilności z Multiplexem, albo coś innego, ale odczuwalne jest mocne szarpanie. Kiedy latam na komplecie MPX - MPX (IPD) nie ma najmniejszych szarpnięć... Zobaczymy jak poradzi sobie ten ATRXD01 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Przy okazji oblatywania piperka z EPP z Cyber-fly uruchomiłem zakupiony jakiś czas temu w UH odbiornik ATRXD01. Dokupiłem kwarc nadawczy do mojego MPXa na taki kanał jak przysłali mi odbiornik. Po przestawieniu przełącznika na F (Futaba) serwa zagadały bez problemu. Latałem piperkiem niedaleko - ale wygląda na to, że wszystko jest ok. Mam zamiar używać go do kombatów, do których boję się wkładać Jeti Rex'a.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.