Skocz do zawartości

serwa sbach 300


Fijey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem taki model kpl. od kolegi: http://www.ef3m.pl/1188,sbach-300-3d-arf-50cc-v3-czerwony-bialy-niebieski-xi-2012.html

Jak dobrze sprawdziłem to miał zamontowane jakieś tandetne serwa spring na których boję się latać, teraz pytanie o jakich parametrach zastosować serwa i

jakiej firmy aby dawały sobie dobrze radę w tym modelu?

Zostały mi z poprzedniego yaka hitec-a o symbolach:

HS-645MG 1 szt.

HS-625MG 2szt.

HS-5625MG 2szt.

 

Czy z tych coś wybiorę do sbacha? oczywiście oprócz przepustnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, do tej wielkości wszyscy dają w tej chwili jednak serwa cyfrowe ok 10kg na SW,L i ok 20kg na SK . Jestem właśnie na etapie przeglądania wątków z budowy SBACHA 342, którego zakupiłem w HK i mogę powiedzieć, że z tych tańszych opcji to HS-5685MH, HS-5645MG, na kierunek -HS- 7955 (HS-7956). Z tego co masz to możesz zamontować pozycję 3 na lotki, 2 na gaz a na ogon nowe serwa - to tak na początek. U mnie się sprawdzi bo nie latam extermalnego 3D, jeżeli w ogóle to co latam jest 3D. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!to raczej rozsądne podejście.proponowałbym ci jeszcze popatrzeć w ofercie serw XQ POWER.są to naprawdę dobre serwa cyfrowe w dobrej cenie.

 

do mojej EXTRY 260 2,2m zakupiłem takie serwa na lotki : http://www.ebay.com/itm/140987378851?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie serwo kupiłem od kolegi a drugie do pary kupiłem na ebay właśnie z tego linku.przyszło po ok 2 tygodniach.jedynym mankamentem może być to że serwo przyszło zapakowane w woreczek foliowy a nie w oryginalne pudełko.myślę że jeśli zamówi się większą ilość tych serw to wtedy przyjdą już w oryginalnych pudełeczkach :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek śliczny ten Sbach.. :)

Andrzej poleca Ci dość fajne serwa ,mam sam i po prawie 3 sezonach pracują całkiem przyzwoicie bez powiększających się luzów i tp

Jeśli nie na ebayu to w sds hobby jest ich sporo do wyboru

http://www.sdshobby.com/servos-xqpower-c-3050_2560_2567.html?zenid=29bd25861b9fa34db3bbec1f607f4b1f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam bo nigdy nie kupowałem poza granicami PL, wiem że mogę trochę zaoszczędzić. W sumie to troszkę drożej wyjdzie ale na miejscu i bezstresowo,,,zobaczymy muszę popytać u nas ile taki zestaw będzie kosztował, no chyba że ktoś będzie coś zamawiał to chętnie podłącze się do zamówienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie musisz się obawiać niczego szczególnego przy sprowadzeniu kompletu serw :) .

Sklep pewny,wielokrotnie sprawdzony.Kwestią jest co potrzebujesz ,czy to się opłaca łącznie z przesyłką,czy czas dostawy ok 1-2 tyg. Ci odpowiada. Vat od tak małych paczek praktycznie nie istnieje...

Raczej niechętnie ktoś zabierze Ci do wspólnego zamówienia taki komplecik.Rośnie waga,cena przesyłki ,prawdopodobieństwo czepiania się celników ;)

Posiadając konto Paypal (i środki na nim) oraz będąc zarejestrowany w sklepie to naprawdę średnio ogarnięty człowiek robi taki zakup w 60 sekund :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio serwa zamawiał kolega, początkujący modelarz w zakresie modeli benzynowych i po krótkim instruktarzu ;) dokonał zakupu, a niedawno informował mnie iż bezproblemowo serwa dotarły do domu.

Oczywiście trzeba zrobić kalkulację, czy danej rzeczy nie ma w Polsce w zbliżonej/niewiele wyższej cenie i jeśli wychodzi znaczna różnica to warto zamawiać .Z reguły w świecie większość modelarskich rzeczy ma cenę "przez pół" więc warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.