Skocz do zawartości

Odbudowa Charter


seedpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zostałem szczęśliwym posiadaczem swojego pierwszego spalinowego modelu który dostałem w prezencie :D

Nie jest to nowy model lecz bardzo stary więc chciałbym go trochę odnowić i chcę prosić was o pomoc.

Silnik 2T 2,5cm ( tylko tyle o nim wiem )

Silnik bardzo pluje na model spalinami od dołu czy da się coś z tym zrobić ?

Śmigło 10x4 z nim model leci ale bardzo słabo możecie mi coś doradzić co z tym zrobić ?

Jakie czynności przydało by się wykonać aby poprawić jego wygląd. Myślałem o zeszlifowaniu starej farby i pomalowaniu go. Może jeszcze coś zaproponujecie ?

Nie wiem jakie serwa zastosować do steru kierunku wysokości i przepustnicy.

I teraz najważniejsze pytanie jak nazwać model :shock: ( problem z tytułem wątku )

9kxx.jpg

avuj.jpg

k9bg.jpg

cnqa.jpg

zm3r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik bardzo pluje na model spalinami od dołu czy da się coś z tym zrobić ?

Śmigło 10x4 z nim model leci ale bardzo słabo możecie mi coś doradzić co z tym zrobić ?

Możesz jedynie wyprowadzić kawałek rurki na wydechu. Spalina musi być upaprana, taki urok.

Skąd wiesz, że słabo leci? Model nie wygląda jakby był przed chwilą w powietrzu.

Będzie leciał lepiej jak zmienisz silnik. Chociaż można zacząć od śmigła bo 10x4 do 2,5cc to chyba ciut dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wyszlifowany wszystkie naklejki odklejone zostało jeszcze na nowo okleić folią ogon i gotowy do malowania.

Próbowałem odpalić silnik i mam problem bo nie chce zaskoczyć parę razy już prawie jakby miał załapać ale jakoś nie zapalił nie wiem o co mu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.