Skocz do zawartości

Mini Titan E325S TT FBL


marcinlota1977
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...mam zamiar kupic tego helika w dobrej cenie i zastanawiam się czy to że jest to helik bez łopatek a z flaybarlesem mi pomoze w nauce latania czy tylko zaszkodzi i może nawet zniechęci.Tak naprawdę to nie wiem jak to działa bo nie miałem przyjemności latac takim helikiem...proszę o dobra rade czy powinienem kupic tego helika firmy Thunder tiger czy np.kds 450Qs do normalnego latania i nauki ,to model zdecydowanie lepszy jeśli chodzi o sterowność...Moim KDS 450Qs już cos tam latam i jest mi naprawdę trudno latac idealnie i spokojnie i pomyslalem ze MINI TYTAN z flaybarlsem mi pomoze tylko pytanie czy napewo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomóc nie pomoże jeśli latasz 3 d to na pewno będzie lepiej niż z prętem ale jeśli stawiasz pierwsze kroki z heli lepiej tłucz dalej kds-a naprawiaj i walcz dalej nie poddawaj się a w przyszłości kupisz sobie coś bez pręta z systemem flaybarles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...stabilność.....czyli jednak jest lepszy a pret jest prestarzały o ile dobrze rozumiem.....no tak w razie kreta koszta są większe bo elektronioka jest drozsza no ale jaka elektronika 3 serva bo co się może rozwalić więcej......ja to odbieram tak jak bym miał przyrownac fbl do wspomagania kierownicy w aucie no chyba ze się myle i ze to już fbl wypiera te stare prety z rynky...hmm...sam juz nie wiem ...moge kupic nowego helika za 950 zł z fbl czy to dora cena czy normlna bo w sklepach nie specjalnie można go dostac......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny filmik a heli jak heli nie znam tego systemu ani serw jakie tam są trzeba poczytać na necie co jest wart osobiście nie przypadł mi do gustu ale to jest tylko moje prywatne zdanie nie latałem mini tytanem a więc nie mogę się wypowiedzieć latam heli z prętem i z systemem a więc wiem jak się zachowują i te i te ale za 950 zł nowego nic nie dostaniesz a więc twoja decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo ja się zastanawiam czy dac te kase czy nie.....to ile jest wart 1000 czy 2000 jak pisałeś.....brakuje radia ,odbiornika i aku....reszta jest ....tak jak tam pokazują na fimie po kolei.........a co do FBL to jesli jest łaiej latac w 3D to powinno byc łatwiej latac tez normalnie ..przynajmniej tak na logike się wydaje...hmm........mi sie nie podoba nawet latanie 3D tylko spokoje krecenie hlikiem i jeśli go kupie to na pewno na potm a teraz bym katowł kds na pręcie......tyko pytanie czy warto kupic tego FBL za te pieniądze i niech sobie lezy czy to bez sensu bo BFL nie jest rewelacją.....hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym katował kds-a a z zakupem bym się wstrzymał może w przyszłości będziesz miał ochotę na większy model lub na spalinowy no nie wiem kupić zawsze zdążysz a czy to jest okazja sam nie wiem za tysiaka kupisz już helika dość dobrego z wyposażeniem lekko przechodzonego dużo ofert jest na sąsiednim forum ep heli ale to twoja kasa i twoja decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze moja tylko nie wiem jak mam odebrać tego FBL czy to jest cos rewelacyjnego czy wymyślili cos co tylko i wyłącznie nadaje się do 3D a do spokojnego latania kompletnie się nie nadaje lub tez lata się gorzej ...tu tkwi problem nie wiem co myslec.......autem ze wspomaganiem jeżdżę i bez wspomagania tez jeździłem i nie chce auta bez bo to staroć i wysiłek podczas skrecania......i teraz pytanie co to jest ten FBL...?na ile się przydaje ..i jak się zachowuje i czy wyprze te heliki z pretem jak auta zw wspomaganiem wyparły te bez bo teraz to podstawa....hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to zes mi podpowiedział...a jak bys miał sobie wziąć helika z FBL czy z pretami nowego już bez znaczenia jakiej firmy to jakiego być ostatecznie wzioł...tylko jednego....nie mająć innych w domu.......wybrać jednego 450tke z FBL czy bez ??????....

no z FBL wygląda niby bardziej realistycznie bo i prawdziwe helikoptery maja praktycznie tylko łopaty głowne no i wygląda też ładniej......tak mysle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.