Skocz do zawartości

Mini Titan E325S TT FBL


marcinlota1977
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja dodam coś od siebie: jestem (permanentnie) na etapie nauki latania heli (loty postępowe, pierwsze beczki i pętle). Miałem "450" klasyczną, przerobiłem na FBL (ZYX-S).

 

Jeśli chodzi o latanie specjalnej różnicy nie widzę (pewnie dużo zależy od ustawień zarówno z flybarem jak i FBL).

Teoretycznie FBL zapewnia większą zwinność i dłuższy czas lotu. Dodatkowo masz mniej elementów mechanicznych do naprawiania i regulacji po kraksach.

Nie sądzę, że w kraksach da się łatwo załatwić elektronikę, niefarty oczywiście się zdarzają, ale po kilkunastu kraksach z flybarem moje żyroskopy są//były całe, więc czemu ma być inaczej z FBL?

 

Za FBL to chyba dla wielu przemawia, że jest "trendy" i że "powinno być lepiej".

 

Co do E325, to kolega ma zwykłego (przerobionego na FBL, wcześniej latami latał z flybarem) E325SE. Świetny śmigłowiec, przemyślany (wymiana serwa tarczy to 5 minut a nie czasami godziny), podobno bardziej stabilny niż Align. Z lepiej rozwiązanym sterowaniem ogona niż przynajmniej 450SE V2 i 450PRO. Wręcz tak mi się podoba, że pomyślałem, że jak Ci tu będą odradzać to napisze Ci PW z pytaniem, czy ja go mogę kupić zamiast Ciebie (bo jak rozumiem, to jakaś używka?)... Mankament taki, że to TT a nie klon A, więc nie ma full chińskich części w dobrej cenie i dostępności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Piotrek ze się odezwales ..tylko nie do końca rozumiem te twoje A i tak dalej...chodzi o wpowiedz....piszesz o 325SE a ja o 325S a nawet nie wiem czym się różnią.....hmmm.........co do helika to już kupiłem i jest to nowy helik .......mam nadzieje ze będę zadowolony ..ale nie ukrywam ze będę katowal nadal mojego 450 kdsa......faktycznie wmiana serwa glowicy w kds to masakra i meczarnia...a tu chyba bedzie łatwiej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.