Skocz do zawartości

Powrót po latach... szukam wsparcia [Warszawa]


TeBe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 35 latach wracam do modelarstwa.

Zadanie domowe odrobiłem, przez miesiąc po cichutku czytałem forum i oglądałem co się da w sieci.

Ale teraz szukam wsparcia. Bo ja z innej bajki jestem, przygodę z modelarstwem zakończyłem w 1978 roku i odczuwam braki w wiedzy technologicznej. Chętnie pomacałbym modele wykonane dziś, zadałbym parę pytań dotyczących materiałów i technologii.

Więc jeśli ktoś z kolegów z Warszawy i okolic chciałby podzielić się wiedzą, to ja chętnie odwdzięczę się browarem albo czymś mocniejszym.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja z chęcią również bym rozszerzył swoją wiedzę w dobrym towarzystwie bo z przygodę z RC dopiero zaczynam. Jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko :-)

Cały czas się zbieram aby wpaść na Zamiejską do Pana Mariana ale zawsze robota krzyżuje mi plany :-

 

~ wysłane z LG P760 przy użyciu Tapatalk ~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hmmm dość "dawno" mnie nie było tu na forum ale widzę że z Tomkiem łączy mnie coś "więcej" niż modelarstwo ;) Ta znajoma postać którą się "gdzieś" widziało :)

 

Mam nadzieję że niedziela dopisze pogodowo i uda się polatać popołudniem na Pałacowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To i ja się dołączę.

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś przyjrzał się szczątkom mojego Pioneera i podpowiedział czy sklejać, czy wymienić. Poza tym fajnie byłoby gdyby ktoś zrobił pierwszy oblot i ewentualnie doradził w lataniu.

 

Na Pałacową trzeba się umawiać wcześniej, czy po prostu można jechać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na Pałacowej dawno nie byłem z powodu urośnięcia moich modeli :), po prostu nie dało by rady nimi bezpiecznie wylądować bez dreszczyku emocji :unsure:, ale w każdy wekend to jest tam kilku do kilkudziesięciu modelarzy z najróżniejszymi wynalazkami, jeśli masz ochotę i czas to będę najprawdopodobniej jeszcze jutro lub po jutrze z moim planktonem w godzinach popołudniowych. Ogólnie nie trzeba się umawiać jedynie mieć na uwadze pilotów paralotni, to oni dzierżwią de facto ten kawałek łąki i miej ich na uwadze. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na Pałacowej dawno nie byłem z powodu urośnięcia moich modeli :), po prostu nie dało by rady nimi bezpiecznie wylądować bez dreszczyku emocji :unsure:, ale w każdy wekend to jest tam kilku do kilkudziesięciu modelarzy z najróżniejszymi wynalazkami, jeśli masz ochotę i czas to będę najprawdopodobniej jeszcze jutro lub po jutrze z moim planktonem w godzinach popołudniowych. Ogólnie nie trzeba się umawiać jedynie mieć na uwadze pilotów paralotni, to oni dzierżwią de facto ten kawałek łąki i miej ich na uwadze. B)

Tak się nieśmiało zapytam to czym ty latach?

 

Co do łąki to wydawało mi się ze to modelarze mogą tam latać a laralotniarze latają na dziko...

 

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten wątek ale nie pamiętałem do końca co tam wolno na czego nie. Zapamiętałem najważniejsze że przestrzenią trzeba się dzielić z głową i rozsądkiem :-)

 

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.