Skocz do zawartości

Duży trenerek z silnikiem z kosy


Goju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sklejam sobie model- telemaster z planów z sieci powiększonych, właściwie już kończę:

Rozpiętość:187cm

długość kadłuba: 130cm

Waga: do lotu wyjdzie około 5,3 kg

Silnik: 25ccm z kosy spalinowej

Serwa: 3 standard, i 2 do tego jakieś na lotki jeszcze nie wiem jakie ?

 

Tu zdjęcie: Zdjęcia

 

I teraz pytanie czy ma ktoś podobny silnik i czy to się uniesie ? Z wagi mogę zejść z 50 g odchudzając podwozie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigło 16x8 ale wydaje mi się ze skok jest za duży bo ma tak jakby małe obroty, odpalam też na wiertarkę ale myślę, nad silnikiem z wycieraczek, tylko nie wiem czy da rade....Podwozie jest wzmocnione w środku ponieważ ten dural ma grubość 2,5mm i jest za słaby i nie wiem czy kupić grubszy czy tak to zostawić? A wznios no chodziło o prostą konstrukcję myślę, że jakoś lotkami to ogarnę. Mam jeszcze kilka pytań:

1.Odnośnie zasilania bo mam pakiet lipol 1200mah-2s i nie wiem czy go dać z bec'em czy lepiej 4x eneloop 2000mAh?

2. Jakie serwa dać na lotki ? najtańsze redox standard ?

3. Jak połączyć ten popychacz z gaźnikiem ? Zdjęcie: Zdjęcia zalutować czy jakimś klejem zalać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Jak połączyć ten popychacz z gaźnikiem ? Zdjęcie: Zdjęcia zalutować czy jakimś klejem zalać ?

 

Ja mam u siebie zalutowane, tylko trzeba z tej " śrubki" zdrapać nikiel.

Swój silnik odpalam rozrusznikiem Hbcośtam do 30cm.

 

Czy Ty okleiłeś fornirem sosnowym to skrzydło?

 

Ja mam podwozie zrobione z drutu 5mm x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post pod postem, ale mam pytanie odnośnie aparatury a nie chce zakładać nowego tematu. Bo posiadam aparaturę esky 0404 35mhz wiadomo, że to trochę śmieszne żeby na takiej aparaturze latać tym modelem, i dlatego pytanie czy lepiej tą sprzedać i kupić jakąś aparaturę z hobbyking czy lepiej do tej dokupić moduł 2,4 ghz? zastanawiam się nad tym modułem dlatego, że nadajnik jest trochę ciężka i pewnie by mi dodali VAT na granicy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparatura wiadomo jak najtaniej a żeby dobra była, nie mogę szaleć bo do szkoły chodzę i nie mam tyle kasy :wacko: dlatego myślę nad tą z hk albo tym modułem. A podwozie zobaczę może cos innego wymyśle <_< Co do aparatury esky ja nie mam jej nic do zarzucenia, zasięgu mi ani razu nie brakło odlatywałem jakieś 600m i zero utraty zasiegu dalej nie chciałem bo juz źle widziałem, zakłóceń też brak sam się zdziwiłem tą aparaturą :D

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie zasilania czy pakiet 4 x nimh będzie dobry dla 5 serw standard ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.