Skocz do zawartości

problem z symulatorem


pawelczarny_94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam następujący problem: nabyłem honey bee 2 z symulatorem, na dołączonym kablu jest przełącznik XTR/G4 FMS, po podłączeniu w pozycji G4 FMS aparatura widoczna jest w "urządzenia i drukarki" jako kontroler gier o nazwie"widegoose@live.cn", przy kalibracji wszystko działa co prawda osie nie są odpowiednio sparowane z drążkami ale widać że słupki zmieniają długość. Po podłączeniu w pozycji XTR nadajnik widoczna jest jako nieokreślone urządzenie "Reflex rc usb device". Po otwarciu dołączonego symulatora FMS i otwarcia sterowanie/iine/joystick/mapowanie/kalibracja 5/6 kanałów działa poprawnie(jeden jest rozpoznany ale nie mogę w żaden sposób zmienić jego wartości która jest równa 0). Jak na razie wszystko ładnie, pięknie. Po włączeniu symulatora: FMS, Phoenix, Aerofly lub Heli-X żaden nie rozpoznaje aparatury i wymaga podłączenia kontrolera. Mam Windows 7 64bit. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.