Skocz do zawartości

808 Turnigy keychain cam Kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Po rocznym użytkowaniu 808 #16 w różnych warunkach, łącznie z wystawieniem na duży mróz, wilgoć i upał 35°C, nie miałem z kamerką żadnych sensacji. Po ok. 50 lotach wymieniłem aku (czas nagrywania uległ skróceniu i to dosyć nagle) i używałem z powodzeniem dalej. Przeszedłem na Mobius'a, brat dostał #16 do heli i okazało się, że po locie często nie ma na karcie nagrania. Wibracje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem - na mrozie nie wyłączała się, a przy wietrze tak. Nawet dziś - pogoda ładna ale wiatr dość silny. Może to samo - strumień powietrza wytwarzany przez wirnik - powoduje to samo co w modelu samolotu? W końcu wiatr potęguje odczucie niższej temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam #11 i to już dobre 2-3 lata... I ostatnio się tak podziało. A co do wyłączania jak kolega wspomina... Samoczynnie się wyłączyła nie raz podczas lotu, ale nigdy od razu.

Ale teraz normalnie leży na stole i tak się wyłączy nagrywanie i świeci światełko. Karta sd dobra, miejsce na karcie jest. Czas nagrywania oscyluje w granicy 20 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.