Skocz do zawartości

Jescze jeden RWD 5 wg Skazoo


wosiekpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A to wszystko jest potrezebne :?: tj.Nadajnik posiada gniazdo trenera

W zestawie komplet kwarcy,

Wyłącznik, przedłużacz, ramka do serwomechanizmów. Co to są kwarce? Jest mzliwość kupna bez serw? Masz taki sprzet? sory, za te pytania, ale jestem poczatkujący :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja wlasnie tam dokonuje zakupow. Dzisiaj rano zrobilem nastepny zas wczesniej tez tam kupowalem i nie mialem zadnego problemu.Moze jedynie ten ze trzeba czekac ok miesiaca na przesylke. Poniewaz nie mam pospiechu zamawiam przesylke normalna poczta dlatego tez tak to dlugo trwa. Jesli chodzi o serwa to bede zamawial HXT900 po ok 3.65$ , w tej chwili ich nie mam ale kiedy sie pokaza to zrobie nowe zamowienie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale jaką apatrature mi byście doradzili do RWD 5 ?

jak chcesz zbudować skrzydła z lotkami to 4 kanałową - ale jeśli ma być zakup przyszłościowy to 6 kan.

 

PS.

Wiem, zo to pytanie może byc głupie, ale czy do takiego samolotu nadawałby się akumulatorek z latarki?

 

Faktycznie głupie - skoro z góry zakładasz, że pytanie jest głupie to może na przyszłość je sobie daruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Tym razem prosze o porade odnosnie skrzydla. W tej chwili mam sklejone lewe i zanim zabiore sie za prawe chcialbym skonsultowac jakie wymiary powinno miec to skrzydlo. Plany wg jakich je skladam to plany Skazzo i sie okazalo ( prawdopodobnie mam je zle sklejone ) ze po po zlozeniu skrzydla gorna czesc byla o ok 5 cm wieksza od dolnej. Budowe skrzydla robilem wg opisu i porad Skazzo i cale skrzydlo zostalo wyciete z depronu 3 mm plaskiego ( niestety nie mam zlobkowanego ) . Po przyklejeniu na dolnej czesci zeber i dzwigarow natarcie skrzydla wygiolem podgrzewajac je suszarka. Po calkowitym zlozeniu okazalo sie ze gorna czesc zbywa ok 5 cm co musialem skorygowac obcinajac zbedna czesc . I takie to oto uzyskalem wymiary skrzydla:

dlugosc ok 67,5 cm

szer przy kadlubie ok 21,5 cm

szer na koncu skrzydla ok 17 cm

odleglosc od poczatku skrzydla do zwerzenia ok 13 cm

grubosc profilu przy kadlubie max ok 3,5 cm

grubosc profilu na koncu skrzydla ok 2,5 cm

Czy te wymiary sa takie jakie maja byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zadaj sobie pytanie chy chcesz być modelarzem RC czy kierować zabawki na RC. Zamiast modelu i wyposażenia kup sobie porządny nadajnik (na forum sprzedałem sanwe VG6000 z odb, kwarcami, ładowarka oraz aku do nadajnika za 390zł) szukaj aparatur na allegro bo niekiedy można trafić na super okazje. Ta aparatura której z poprzedniego postu to jest z jakiejś zabawki RC i ma pewnie max 100m zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak na razie zostanę na ziemi... :roll: Bo w tym czołgu zakochałem się od pierwszego wejrzenia :arrow: http://allegro.pl/item334286615_czolg_panther_dym_dzwiek_silnika_skala_1_16.html :twisted: Tu jest filmik tego czołgu(to jest ten, gdzie jadą dwa takie same, tamten co potem sie pojawia to inny rosyjski) http://pl.youtube.com/watch?v=Qwv1xDY3fEk&feature=related tylko tutaj zamiast wystrzału kulki z lufy jest diodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.