Jump to content

Coś z latajacych, choć akcja toczy sie na ziemi...


Dj.

Recommended Posts

Ten co kamerował te wrony/kruki/czy co to tam było mógł przegonić :/ Ale on wolał patrzeć jak zabijają biednego gołębia :evil: To że brudzą nam (ludziom, ogółem, bo ja swojego włąsnego nie mam) samochody to nie znaczy ze trzeba o nie nie dbać :evil:

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony masz racje, ale z drugiej strony patrz, ze to jest natura.

Wielokrotnie w telewizji widzialem wedrowke mlodych zolwi morskich z miejsca na plazach w ktorych byly zasypane jaja, do morza. W trakcie wiele z nich bylo wrecz pozeranych przez ptaki. Wszystkiemu przygladali sie zoolodzy. Nic nie robili. Dlaczego?? Bo wiedzieli, ze nie powinni ingerowac w nature.

Link to comment
Share on other sites

Ja napiszę tak, ptak "wyrób" boski lub przyrody stworzony do życia na Ziemi, swoimi odchodami użyźnia glebę na której rosną rośliny dające nam (i nie tylko) tlen niezbędny do życia. Samochód, wytwór człowieka zatruwający atmosferę, powodujący liczne samobójstwa (patrz statystyki wypadków). Nie dawaj takich przykładów na przyszłość. Rozumiem Twój żal nad zadziobanym gołębiem, ale takie jest zycie. O podobnych przykładach mówiła mi pani na przyrodzie np. bociany, które zadziobują słabsze osobniki, niezdolne do lotu do Afryki. To jest PRZYRODA i już niejednokrotnie przekonaliśmy się, my ludzie, że ingerencja w jej prawa jest złą rzeczą. Zapamiętaj to na swoje następne 87 lat! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.