Skocz do zawartości

Coś z latajacych, choć akcja toczy sie na ziemi...


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z jednej strony masz racje, ale z drugiej strony patrz, ze to jest natura.

Wielokrotnie w telewizji widzialem wedrowke mlodych zolwi morskich z miejsca na plazach w ktorych byly zasypane jaja, do morza. W trakcie wiele z nich bylo wrecz pozeranych przez ptaki. Wszystkiemu przygladali sie zoolodzy. Nic nie robili. Dlaczego?? Bo wiedzieli, ze nie powinni ingerowac w nature.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak, ptak "wyrób" boski lub przyrody stworzony do życia na Ziemi, swoimi odchodami użyźnia glebę na której rosną rośliny dające nam (i nie tylko) tlen niezbędny do życia. Samochód, wytwór człowieka zatruwający atmosferę, powodujący liczne samobójstwa (patrz statystyki wypadków). Nie dawaj takich przykładów na przyszłość. Rozumiem Twój żal nad zadziobanym gołębiem, ale takie jest zycie. O podobnych przykładach mówiła mi pani na przyrodzie np. bociany, które zadziobują słabsze osobniki, niezdolne do lotu do Afryki. To jest PRZYRODA i już niejednokrotnie przekonaliśmy się, my ludzie, że ingerencja w jej prawa jest złą rzeczą. Zapamiętaj to na swoje następne 87 lat! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.