Skocz do zawartości

Pytacie czemu ten mammuth nie ma czasu na latanie ?


mammuth

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję udanego "klejenia". "Model" wspaniały. Ciekawe jak będzie "latać" po podwórku za kilka lat :mrgreen: W końcu kiedyś trzeba było "robić" coś pozytecznego a nie tylko latać i pakiety "psuć":mrgreen: :mrgreen: (jak widać wszystko jest "" żeby nie było że to na serio mówię :roll: )

 

 

Haha ja byłem lżejszy bo tylko 3050g. A zdrowy w 100%? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wielkie gratulacje Robercie.

Prosze zyczyc szybkiego powrotu do formy swojej lepszej polowie a malenstwu spokojnych snow -znam te nocki , oj znam.

A dziecie na krolewskiej ziemi rodzone ?

Zaskoczyles mnie pozytywnie,ze takie cos rozwojowego potrafisz zmajstrowac.

Szczescia i wiele radosci zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoo hoo hooooo!!! Gratuluję :mrgreen: Przez pierwsze kilka miesięcy będziesz spał po kilka godzin :mrgreen: Tak dla pocieszenia :D Potem już będzie lepiej. Oby się chowało dobrze. Gratuluję żonie. Jaka skala Apgar? Ile trwał poród? Czy sam przecinałeś pępowinkę? Nóżki "mnientkie" były? :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE WSZYSTKIM !

Malenstwo urodzone tu a Anglii.

Zdrowe.

Wody odplynely o 3 nad ranem, malenstwo ujrzalo swiat o 22.29 :shock:

Zona ... wyczerpana, ale szczesliwa.

Pepowine przecinalem sam, jak rowniez caly czas (od 3 rano do narodzin) bylem z zona.

Nog miekkich nie bylo :P i nie zaluje, ze bylem przy tym, ale kolejnych dzieci juz nie planujemy !!! - Nie chcialbym drugi raz tego przechodzic.(Anetta tez nie :wink: )

 

A co do nieprzespanych nocy - to tylko od piatku do niedzieli - niestety

- w tygodniu pracuje wyjazdowo na drugim koncu Anglii (zanosi sie conajmniej kolejne pol roku)

 

PS. A czas na latanie sie znajdzie, wystarczy, ze zone z dzieckiem zapakuje w samochod na "spacerek" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka skala Apgar?

Tak wlasnie znalazlem papierki ze szpitala - w przerwie pomiedzy krzykami, a placzem ;) i pisze tam

Apgar scale 9~9 - wiec chyba 9.9 - cokolwiek to znaczy ....podobno dobrze.

 

A maly rosnie i uwielbia byc u taty na raczkach - najlepiej chodzac i zwiedzajac nasz domek .

kupa szczęścia z przewagą kupy

Zes wykrakal ... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No "moja gratulować Twoja piękna robota"

Fotka Twojego nowego "modelu" dowodzi kolejny raz, iż dzieci modelarzy są jakieś takie inne, lepiej dopracowane i wykończone.

A tak swoją drogą bracie wyskoczyłeś od razu z gotowcem, nie zapodając opisu i co najgorsze fotek JAK GO ROBIŁEŚ, na tym forum tak nie postępujemy :)

i oczywiście czekamy na filmy z pierwszych lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i oczywiście czekamy na filmy z pierwszych lotów.

Na razie testujemy efekty dzwiekowe :D Niesamowite - jaki taki maly motorek, moze "buczec" XD.

nie zapodając opisu i co najgorsze fotek JAK GO ROBIŁEŚ

A to sa szczegoly do ktorych Ty pewnie sam DOJDZIESZ - jako Super Hiper Modelasz ;)

Jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i oczywiście czekamy na filmy z pierwszych lotów.

Na razie testujemy efekty dzwiekowe :D Niesamowite - jaki taki maly motorek, moze "buczec" XD.

nie zapodając opisu i co najgorsze fotek JAK GO ROBIŁEŚ

A to sa szczegoly do ktorych Ty pewnie sam DOJDZIESZ - jako Super Hiper Modelasz ;)

Jeszcze raz dzieki.

 

Doszedłem doszedłem.

 

Mój junior już "lata" - człek musi mieć oczy dookoła głowy.

Niedługo skończy dwa lata. Narazie jest bacznym modelarzem-obserwatorem.

 

p15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.