Skocz do zawartości

Tanio i prosto - jak,czym?


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) .

 

Potrzebowałbym informacji o sprzęcie - jakimś tanim (jak najbardziej) i możliwie dobrym.

 

Krótko mówiąc, jakie małe kamerki, i skąd je by kupić.

Na pewno coś by było na allegro - ale nie wiem za bardzo za czym się rozglądać.

 

Chodzi mi o sprzęcik typu: wkładam do modelu, mocowanie nawet na taśmę (lub inne proste), po locie wyjmuję, a w domu podłączam pod kompa i bez problemów zgrywam (w senie: "normalne" formaty, itd.).

 

Pomożecie? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, pewnie chodzi o to pierwsze :-) :

Chodzi mi o sprzęcik typu: wkładam do modelu, mocowanie nawet na taśmę (lub inne proste), po locie wyjmuję, a w domu podłączam pod kompa i bez problemów zgrywam (w senie: "normalne" formaty, itd.).

Sam chętnie "podepnę" się pod pytanie Dakona, bo może coś nowego pojawiło się w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że wkładam gdzieś kamerę do modelu, normalnie sobie latam modelem tu i ówdzie, kończę lot, a później na kompie w domu (lub na wyświetlaczu kamerki - o ile posiada) oglądam jak wyszło :) .

Czyli na podobnej zasadzie jakbym włożył do modelu np: cyfrówkę, komórkę, tylko że w tym wypadku przy niefortunnym krecie byłyby większe straty :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diakon, dziekuje ze skorzystales z takiej formy,czyli forum.

Tak jak mowilem,wiecej uzytkownikow,wiecej opcji/pomyslow.

Tak jak Tomek pisze sa to dwie rozne sprawy-zapis jak leci czy sterowac na podgladzie.

Jesli zapis w znosnej (dla mnie) jakosci, a to pojecie subiektywne,jak do tej pory wyczailem

tylko jeden aparacik.

Tutaj jest szerszy opis

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=4818&postdays=0&postorder=asc&start=15

Biorac pod uwage cene/jakosc filmu to juz jest poprawnie.Tutaj przykladowy filmik z tego wynalazku

http://www.stage6.com/user/Kamera_Petera/video/2040841/

 

Inne rozwiazania,jak np.kamerka FlyCamOne2? tez ma swoje zalety.

Waga,gabaryty/porecznosc.

 

Na tym etapie jeszcze nie moge powiedziec Ci wprost-to kup, gdyz musialbys doprecyzowac , co tak naprawde oczekujesz,biorac pod uwage koszty.

Jak juz wyklaruje sie to zagadnienie,po drodze na pewno inni uzytkownicy zaprezentuja swoje kamerki,a wybor jak zwykle nalezy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po prostu o cos prostego.

Jakość - żeby było cos widać. Przy 640x480 z cyfrówki to poiwiedzmy dla mnie wystarczająco w zupełności.

 

Cena - maks. 100zł. Nie jestem w temacie, ale tak sobie myślę, że idzie kupić jakąś chińską kamerkę do tej ceny?

 

Póki co na allegro wyczaiłem taką mini kamerę o nazwie Technaxx C1, jej cena oscyluje około 100zł, jednak nie wiem czy to by sie nadawało - rozmiar wideo- 240x320 pikseli. Nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale obawiam sie że za mało. Linka nie daję, bo za parę dni oferty wygasną, wiec lepiej skorzystać z wyszukiwarki allegro :) .

 

 

****************

Edycja: Leda_g, pisaliśmy razem.

To coś podobnego co na allegro pisałem powyzej.

 

Aha - nie chcę brać pod uwagę zakupów zza granicy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w www.ebay.pl w wyszukiwarce LCD DV Digital Camcorder i ustaw wyszukiwanie hongkog i masz za 60zł kamere video

 

Edycja:

Nie widziałem twojego postu bo pisałem.

Mam taką kamerkę i jeszcze jej nie sprawdzałem.

To szukaj taniego aparatu na allegro i odciąż go z niepotrzenych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.