Skocz do zawartości

Ładowarka z balanserem GT Power A8


Rafal B.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobiłem sobie taką oto przedłużkę.

 

939b8c1cbd448bdc.jpg

 

Z jednej strony zakończona goldami takimi jakie są w pakiecie a z drugiej strony konektorem typu T.

 

 

Co do ładowania:

Ładowarkę podpinasz pod zasilacz. Do kabli głównych (plus i minus) podpinasz pakiet. I potem podpinasz wtyczkę balansera do ładowarki. W menu wybierasz pakiet li-pol.

Do wyboru masz 3 funkcje ładowania: zwyczajne ładowanie (pisze Charge), szybkie ładowanie (pisze Fast Charge) i ładowania z balansowaniem. Po wybraniu którejś z tych opcji ustawiasz prąd ładowania czyli w tym wypadku 2,2 A (pojemność akku wyrażona w mAh podzielona przez 1000). I ustawiasz ilość ogniw 3 (napięcie 11,1). Przed rozpoczęciem ładowania ładowarka sama sprawdzi czy dobrze ustawiłeś ilość cel i prosi o potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za cenne i szczegółowe wskazówki, szczególnie co do procesu ładowania LiPola.

Oczywiście skorzystam z nich w odpowiednim czasie. Na razie jestem na etapie gromadzenia całego wyposażenia do Katany MD. Główne elementy składowe już mam, ściągam tylko jeszcze jakieś niezbędne drobiazgi. Powoli składam model w całość oraz pilnie trenuję pilotaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Czy ktoś wie może, czy w tej ładowarce istnieje możliwość włączania i wyłączania sygnalizacji dźwiękowej przy osiągnięciu pełnego naładowania LiPola, czy też przy błędach podczas ładowania?

Zaznaczam, że dźwięk początkowy podczas włączania zasilania do ładowarki jest słyszalny, natomiast przy zakończeniu ładowania (FULL) - cisza ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.