Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator X: Deluxe


polpakpol

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko odnoście tego symulatora otóż czy jest możliwość lotu np. Mig-29 z widokiem z kabiny, i jednoczesne nagrywanie obrazu z perspektywy np widza na lotnisku ? Chodzi ogólnie o to aby po wykonaniu lotu obejrzeć go z ,,ziemi''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fs-recorder.net/

 

Ale jeśli szukasz realistycznej symulacji MiGa-29 to zdecydowanie zamiast FSXa polecam Ci Flaming Cliffs 3 (oczywiście to o czym piszesz jest w tym symulatorze możliwe bez najmniejszych problemów). FSX ma dość słaby model lotu.

 

Jak chcesz przetestować przed zakupem to ściągnij sobie DCS World stąd: http://www.digitalcombatsimulator.com/en/downloads/world/dcs_world/ - w DCS World jest jeden darmowy samolot - Su-25. Da Ci to pojęcie o produkcie przed ewentualną decyzją o zakupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zobaczyłem Flaming Cliffs 3 to się zauroczyłem :D Szkoda że mam już FSX ale trudno ,głównie to chciałem sobie polatać ogólnie w symulatorze :) Dzięki za link. I jeszcze zapytam czy po zainstalowaniu pełnego spolszczenia pojawiają się jakieś błędy w grze ?? Coś słyszałem że nie można np. odpalić silników bo coś z olejem jest nie tak XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal uważam że najbardziej realistycznym symkiem współczesnego myśliwca jest falcon bms, mam też FC3 i po początkowym zachwycie (grafika rzeczywiście górą, pod warunkiem że sprzęt też dobry i 64 bitowy) wróciłem do falcona, stary ale jary i dodatkowo darmowy.

A tak na marginesie zastanawiam nad mechanizmami działania tego działu i decyzjami odpowiedzialnych za niego adminów, kiedyś był tu wątek dotyczący szeroko pojętych kopii falcona i został wyrzucony do hyde parku czy w inne podobne miejsce, a wątki dotyczące innych symulatorów - gier, nie mających nic wspólnego z modelami rc mają się w tym dziale dobrze????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcon 4.0 czyli oryginalny jest w tej chwili praktycznie nie do dostania (gra z 1998 roku), firma która go wypuściła już dawno nie istnieje, nie do końca chyba wiadomo kto ma prawo do kodu, a dwa czy po tylu latach ochrona prawna minęła, a do instalacji wymagany jest tylko 1 plik (podanie do niego ścieżki). Nie wiem czy w takiej sytuacji znalezienie właściwego pliku w sieci jest to piractwo, czy też nie.

Ja w kazdym razie mam oryginalnego kupionego w 1998 w PL falcona 4.0, nie mam więc takich dylematów.

Dla osób dla których jest to jednak wątpliwe moralnie/prawnie pozostają w pełni darmowe inne klony falcona typu red viper lub open falcon, czy trochę starszy płatny, ale dużo tańszy od FC3 Falcon Allied Force.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.