Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator X: Deluxe


polpakpol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko odnoście tego symulatora otóż czy jest możliwość lotu np. Mig-29 z widokiem z kabiny, i jednoczesne nagrywanie obrazu z perspektywy np widza na lotnisku ? Chodzi ogólnie o to aby po wykonaniu lotu obejrzeć go z ,,ziemi''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fs-recorder.net/

 

Ale jeśli szukasz realistycznej symulacji MiGa-29 to zdecydowanie zamiast FSXa polecam Ci Flaming Cliffs 3 (oczywiście to o czym piszesz jest w tym symulatorze możliwe bez najmniejszych problemów). FSX ma dość słaby model lotu.

 

Jak chcesz przetestować przed zakupem to ściągnij sobie DCS World stąd: http://www.digitalcombatsimulator.com/en/downloads/world/dcs_world/ - w DCS World jest jeden darmowy samolot - Su-25. Da Ci to pojęcie o produkcie przed ewentualną decyzją o zakupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zobaczyłem Flaming Cliffs 3 to się zauroczyłem :D Szkoda że mam już FSX ale trudno ,głównie to chciałem sobie polatać ogólnie w symulatorze :) Dzięki za link. I jeszcze zapytam czy po zainstalowaniu pełnego spolszczenia pojawiają się jakieś błędy w grze ?? Coś słyszałem że nie można np. odpalić silników bo coś z olejem jest nie tak XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal uważam że najbardziej realistycznym symkiem współczesnego myśliwca jest falcon bms, mam też FC3 i po początkowym zachwycie (grafika rzeczywiście górą, pod warunkiem że sprzęt też dobry i 64 bitowy) wróciłem do falcona, stary ale jary i dodatkowo darmowy.

A tak na marginesie zastanawiam nad mechanizmami działania tego działu i decyzjami odpowiedzialnych za niego adminów, kiedyś był tu wątek dotyczący szeroko pojętych kopii falcona i został wyrzucony do hyde parku czy w inne podobne miejsce, a wątki dotyczące innych symulatorów - gier, nie mających nic wspólnego z modelami rc mają się w tym dziale dobrze????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcon 4.0 czyli oryginalny jest w tej chwili praktycznie nie do dostania (gra z 1998 roku), firma która go wypuściła już dawno nie istnieje, nie do końca chyba wiadomo kto ma prawo do kodu, a dwa czy po tylu latach ochrona prawna minęła, a do instalacji wymagany jest tylko 1 plik (podanie do niego ścieżki). Nie wiem czy w takiej sytuacji znalezienie właściwego pliku w sieci jest to piractwo, czy też nie.

Ja w kazdym razie mam oryginalnego kupionego w 1998 w PL falcona 4.0, nie mam więc takich dylematów.

Dla osób dla których jest to jednak wątpliwe moralnie/prawnie pozostają w pełni darmowe inne klony falcona typu red viper lub open falcon, czy trochę starszy płatny, ale dużo tańszy od FC3 Falcon Allied Force.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.