Skocz do zawartości

Witam


Rafal27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich modelarzy. Mam na imię Rafał i pochodzę z Biłgoraja.

 

Modelarstwem zajmuje się ( z przerwami ) od 14 lat ( kartonowe ) + 1 rok RC. Czemu dopiero jeden rok? Nie stać mnie było na takie rzeczy jak aparatura, serva silniki czy regiele.

 

Rok temu wyjechałem do Anglii do pracy i w końcu mogłem sobie na te rzeczy pozwolić więc można powiedzieć że w modelarstwie RC dopiero raczkuje.

 

Jak dotąd od ponad roku przeglądałem forum ale nie dzieliłem się relacjami budowy modeli, postanowiłem to jednak zmienić :)

 

Modele popełnione. Piper (depron), Madman (3 rozmiary- mini z depronu, drugi około 90cm rozpiętości styropian lub styrodrut jak kto woli, 3 rozpiętości 1400cm depron). Lili-riper depron, delta w 120 minut depron, Mini jet ( nie pamiętam nazwy)

 

W najbliższym czasie postaram się znaleźć fotki niektóre z tych modeli + filmiki i wstawię na forum. Tak poza tym to witam wszystkich jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.