Jump to content

Sanwa sprzężone ch1 z ch2


diller24
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Mam problem nie bardzo wiem gdzie mogę wyłączyć opcje sprzężonych wejść CH1 i CH2, na drążu daję ster wysokości reagują również lotki i odwrotnie lotki w bok wysokość reaguje.

 

Nie mam instrukcji przy sobie wystarczy podać sugerowaną nazwę pod czym mam szukać, na aparatirze ustawiony jest standardowy model, chcę ustawić 3 kanaly ch1-lotki (1 serwo), ch2-wysokość (1 serwo) ch3- regulator.

 

Wysokość i kierunek chciałbym mieć na prawym drążki i nie bardzo wiem gdzie wypiąć sprzeężenie :-/ każda sugestia mile widziana.

Link to comment
Share on other sites

Tę akurat trochę znam.

Myślę, że masz model skonfigurowany dla usterzenia delta. Ustawia się to w opcji menu "MODEL TYPE". Prawdopodobnie masz tam "WING >DELTA". Typowe ustawienie dla modelu AERO, które pewnie będzie Ci odpowiadać to "WING >NORMAL, TAIL >NORMAL, AIL >1". Niestety zmiana typu modelu powoduje wyzerowanie pozostałych ustawień, ale może to akurat nie będzie problemem.

Przyporządkowanie kanałów powinno być takie: CH1 - wysokość, CH2 - lotki, CH3 - gaz, CH4 - kierunek. Jeśli aparatura jest Mode 2 to na prawym drążku będzie wysokość i lotki. Kierunek na lewym.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.