Skocz do zawartości

Warszawa ul. Pałacowa


adi-000

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tu:

http://www.wikimapia.org/#lat=52.143872&lon=21.088997&z=17&l=28&m=a&v=2

 

jacek LP, Pałacowa rzeczywiscie jest w osi pasa... :shock: , ale samoloty chyba inaczej robią podejscie, bo nigdy nie zwróciłem na nie uwagi. Faktem jest, że tam nie latam, a jedynie czasami rekreacyjnie przejeżdzam rowerem.

Lepiej niech się wypowiedzą stali bywalcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam na Pałacowej dość regularnie. Co do statusu gruntu nie wypowiadam się, bo nie wiem. Nigdy nikt nas nie przeganiał (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo). Miejsce, gdzie latamy, jest widoczne z Przyczółkowej, ale oddalone od niej 400 metrów. Nie przelatują w tej okolicy żadne startujące lub lądujące samoloty.

palacowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładziak masz dużo racji. W przypadku zachodniego wiatru najczęściej pas do lądowania to 33. Pas do startu wtedy 29.

29 jest używany do lądowań tylko sporadycznie, tzn tylko wtedy, kiedy silny, boczny wiatr lub remont pasa uniemożliwia siadanie na 33. Zresztą podejście na 29 robią z bardziej stromą niż 3st ścieżką podejścia z uwagi na Ursynów. Tak więc nad Wilanowem samolot jest conajmniej 400m nad ziemią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.