Skocz do zawartości

Pomoc przy uruchomieniu


diablok1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jeżeli zły dział wybrałem to poszę o przeniesienie.

Nabyłem autko Carson cs-4, niemal w idelanym stanie i nawet chyba jeszcze nie jest dobrze dotarty, nabyłem go z urwabnym sznurkiem od szarpanki, zrobiłem i mam problem z uruchmieniem silnika, a że to mój pierwszy spalinowy to nie wiem w czym jest problem, stosuję paliwo 16%, mam grzałkę i świeca jest dobra, niby paliwo dochodzi lecz nie wiem czy dobrze jest ustawiona dysza paliwa, w innych modelach jest śrubka na śrubokręt i fabrycznie powinno być śrubka z obudową na równo, a tu wydłużona i kręci się palcami, nie wiem jak to ustawić, i z tego co wiem to jeszcze powionno powrotną rurką do zbiornika wracać paliwo, wyczytałem że trzeba zatkać wydech i ciągnać szarpanką aż pojawi sie paliwo, lecz ciągne i ciągne i nic nie ma, czy coś jest zatkane? czy nie musi? czy coś robię źle?

post-12618-0-09754800-1394140221_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wkręć tę śrubkę do oporu po czym odkręć na 2 do 2,5 obrotu

Otwórz przepustnice na max zatkaj palcem filtr powietrza i pociągnij za szarpankę paliwo powinno popłynąć ze zbiornika do gaźnika

Przymknij przepustnicę tak aby zostało 1 do 2mm luzu na zassanie powietrza i bez trzymania palcem pociągnij ze 2 razy za szarpankę

Załóż grzałkę i pociągnij za szarpankę powinno się udać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.