Skocz do zawartości

Zakup aparatury-proszę o pomoc!!!!!!!!


PITREK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Zaczynam myśle o zakupie aparatury. Zaczynam dopiero przygodę z modelarstwem, a jak pewnie wszyscy wiedzą początki są NAJdroższe.Nie mam za dużo kasy, ale muszę czymś sterować. Jak już mówiłem muszę kupić aparaturę w miarę tanią, ale też nie jakiś "siaber".

Więc proszę was o pomoc w wyborze aparatury. Rozważam też kupno uzywanej więc może ma ktoś jakąś sprawną z rozsądną cenę na sprzedaż!? Jeszcze raz proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

według mnie szybko będziesz ją wymieniał na coś z komputerem-nawet prostym, polatasz trochę ES, zrobisz kolejny model, będziesz chciał klapo-lotki na 2 serwach a tu lipa-nie ma mixera, lub gdy będziesz robił latające skrzydło- mixer delta też się przydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie szybko będziesz ją wymieniał na coś z komputerem-nawet prostym, polatasz trochę ES, zrobisz kolejny model, będziesz chciał klapo-lotki na 2 serwach a tu lipa-nie ma mixera, lub gdy będziesz robił latające skrzydło- mixer delta też się przydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli na poważnie myślisz o lataniu to może wstrzymaj się jeszcze trochę i pozbieraj kasiorkę na coś nowego np. hitec optic 6. za 550 zł kupisz nadajnik z odbiornikiem i nowymi pakietami zasilania.

ja tak zrobiłem. odczekałem i w końcu się uzbierało.

przyjdą wakacje to może znajdziesz jakąś pracę.

aha i pamiętaj pośpiech w zakupie nie jest wskazany, bo jesteśmy za biedni żeby kupować kiepskie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj pośpiech w zakupie nie jest wskazany, bo jesteśmy za biedni żeby kupować kiepskie rzeczy

 

Tylko że "kiepskie" to jest rzecz dyskusyjna dla jednego twoje radio to jest to szczyt marzeń a dla innego to jest właśnie to kiepskie. Wszystko to zależy od wielu rzeczy.

Od tego jakimi się dysponuję pieniędzmi, czy to ma służyć na chwilę, czy zawodowo, czy do używania ciągłego, czy ma być łatwe w eksloatacji itp. etc. .....

Ja jak bym zaczynał od nowa modelarstwo to bym kupił najtańszą apke za 50zł z allegro, zrobił z dwa model i się wtedy zastanawiał czego chcę. Nawet gdybym ją wyrzucił to i tak 50zł do 700-2000zł za aparature to i tak nie wiele.

A co że to niebedzie miało zasięgu, a że to jest awaryjne, przeciesz i tak sie uczę, latać nie latam daleko a i tak częściej samolot spadnie przez moje nieumiejetności niz zakłócenia z aparatury. A co jak zasilanie do odbiornika włącze odwrotnie (odbiornik za 250zł), no przeciesz się uczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście może radyjko polecane przeze mnie jest dla niektórych kiepskie ale mając do wyboru proste radio za 300 zł a lepsze za 550 to wolałbym rozbierać brakujące pieniądze.

pamiętaj że młody człowiek w wieku 14 lat który nie zarabia może liczyć tylko na pomoc rodziców. łatwiej jest dozbierać niż później znowu wykładać taką gotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.