Skocz do zawartości

Grusziss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy i nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ale mam problem. Czy orientuje się ktoś czy można dostać wirnik do silverlit sky falcon? Przeszukałem kilka stron ale nie znalazłem nic co by pasowało. Wirnik uległ uszkodzeniu przy spotkaniu ze ścianą i odłamał się fragment łopaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klejenie zawsze będzie słabym punktem zważywszy że na wirniku nawet jak na tak mały model są spore obroty i część klejona nie będzie miała odpowiedniej wytrzymałości.

Miałem kontakt z Elekrton-em i wiem że posiada różne części do naprawy modeli więć albo wyślij do naprawy lub zapytaj o zakup części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym klejeniem to będzie lipa, powierzchnia styku w klejonym miejscu będzie bardzo mała.

Klej bedzie kosztował pewnie z połowę nowego modelu.

Przy pierwszym małym upadku, lub twardym lądowaniu pewnie element klejony się oderwie o ile siła odśrodkowa nie zrobi tego pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.