Skocz do zawartości

Turnigy 9X - podstawowe ustawienia po wyjęciu z pudełka.


Mieciu11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dziś przyszły mi części z hobbyking. Aparaturę zbindowałem z odbiornikiem. Wszystkie serwa działają dobrze tylko nie chce mi działać silnik. jak podłączyłem to silnik delikatnie drga i regulator albo odbiornik pipczy. Na drążek też wogule nie reaguje. Moja aparatura to turnigy 9x w wersji mode 2. Regulator podpiołem do kanału 3

 

Od razu dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprogramuj max wychylenie drążka gazu.

Przeważnie programuje się to tak:

1) Włącz nadajnik.

2) Ustaw gaz na max

3) Włącz zasilanie do regulatora (regulator podłączony do odbiornika kanał nr.3)

4) Czekasz aż "zapika".

5) Ustaw gaz na min.

Kalibracja zakończona

Powinna zagrać melodyjka lub zacznie pikać jak podczas normalnej procedury startu (zazwyczaj ilość cel).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniałeś, dlatego nie działa. Z większością ESC TGY9X współpracuje z rewersem na gazie. Spróbuj podłączyć odbiornik z drągiem ustawionym na górze (tak, jakby miał działać na odwrót). Jak zadziała, to znaczy, że musisz ustawić rewers na gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mode1 które pisze na wyświetlaczu, to oznacza w domysle Model 1 ino zabrakło kilku pixeli.

 

Sprawdż jeszcze czy nie masz trymera przestawionego, i spróbuj ponownie to co Wojtek wyżej pisał

 

Co to za regulator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.