Skocz do zawartości

Problem z planami MIMI


Pilot84

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam temat upragnionego przeze mnie modelu mimi. Tylko jest problem taki że po wydrukowaniu pojedynczych arkuszy i ich poskładaniu skrzydła powinny mieć całkowitą długość 1000 mm a u mnie wg planów mają 96 cm, coś jest nie tak.
Natomiast ich szerokość po środku, zamiast 17 cm, maja 16 cm. Wydaje mi się że jest coś nie tak, chyba że tak ma być. Prosze o rozwiązanie mojego problemu.
Tutaj załączone plany

 

Twórca planów zgłosił protest do publikacji planów bez jego zgody.

Edytowane przez bart07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drukuje w adobe reader ustawiam jako plakat i drukuje, ale przed chwilą zauważyłem właśnie jeden problem.Tym problemem to chyba te marginesy.

Poczytałem że można to zmienić, więc wchodzę do Plik, właściwości,zaawansowane,predefiniowane ustawienia drukowania, ale nic nie moge zmienić :angry:

 

temat do zamknięcia, wydrukowałem sobie w skali 110 %, będzie ciut większy czyli w każdym punkcie o 5 mm. Wydaje mi się że nie będzie to odznaczało się większym problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydruk.JPG

Mówiąc o marginesach pewnie masz na mysli Nakładkę?

Nakładka nie zmienia rozmiaru, robi znaczniki na docięcie kartki i na złożenie.

Jest prawdopodobne, że plany są źle zrobione i nie maja 100%. Dopiero w poniedziałek bedę mógł sprawdzić, czy u mnie tez nie trzyma wymiarów. Chba, ze ktoś sprawdzi wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.