Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84

Rekomendowane odpowiedzi

no mieliście adrenalinke :)w poszukiwaniu,filmik super.Ważne że sie szczęśliwie skończyło i beta weteranka sie znalazła ;)bo troche kasy na pokładzie ,,wozi,,i kilka fajnych filmów nakręciła.Adam trzeba ją podpisać,nr tel itp jak już raz uciekła bo szkoda sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo podobają mi się wasze spotkania na lotnisku i atmosfera jaka tam panuje (oglądając filmiki). Przypomina mi to modelarstwo sprzed lat. Od około 1998r razem z bratem byliśmy stałymi uczestnikami zawodów uwięziaków rozgrywanych na torze modelarskim na Wirku. Bardzo miło wspominamy tamte czasy :) Czy nie macie nic przeciwko żebyśmy zajrzeli do Was w tym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo podobają mi się wasze spotkania na lotnisku i atmosfera jaka tam panuje (oglądając filmiki). Przypomina mi to modelarstwo sprzed lat. Od około 1998r razem z bratem byliśmy stałymi uczestnikami zawodów uwięziaków rozgrywanych na torze modelarskim na Wirku. Bardzo miło wspominamy tamte czasy :) Czy nie macie nic przeciwko żebyśmy zajrzeli do Was w tym sezonie?

Zapraszamy w każdy pogodny wekend latanko od 10 do 14 , nowe twarze mile widziane .

W pozostałe dni latamy po południu jak jest fajna pogoda .

 

Zawody na Wirku to były fajne czasy , brałem udział w budowie toru za czasów modelarni "Pulsar"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pogoda była odpowiednia na "latawce" :)   Mieliśmy okazje oglądać zmagania z nimi. Lataliśmy też klasycznie i nie obyło się bez kreta :angry:  Hexa skończyła swój lot wcześniej niż się spodziewałem ;)  Na szczęście przyczyna katastrofy ustalona. DJI Naza przy nadmiernych wibracjach rozbraja silniki. Skąd wibracje? - odpowiedź na filmie ;)  Zapraszam!

 

http://youtu.be/OiukmxlWwVE

 

Tak Hexa wygląda teraz:

 

Hexa_crash.jpg

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie widać odlatującą łopatę śmigła i wibracje, które doprowadziły do autodestrukcji.

Gimbal przyjął energię uderzenia w ziemię.

post-3193-0-29787200-1428871407_thumb.jpg

 

post-3193-0-28855100-1428872683_thumb.jpg

 

Przeglądając zdjęcia znalazłem coś takiego.

post-3193-0-07618300-1428873338_thumb.jpg

Niestety za późno.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pogoda była odpowiednia na "latawce" :)   Mieliśmy okazje oglądać zmagania z nimi. Lataliśmy też klasycznie i nie obyło się bez kreta :angry:  Hexa skończyła swój lot wcześniej niż się spodziewałem ;)  Na szczęście przyczyna katastrofy ustalona. DJI Naza przy nadmiernych wibracjach rozbraja silniki. Skąd wibracje? - odpowiedź na filmie ;)  Zapraszam!

 

http://youtu.be/OiukmxlWwVE

 

Tak Hexa wygląda teraz:

 

Hexa_crash.jpg

Adam wielkie szczęście że leciałeś tylko nad schroniskiem dla zwierząt  .

Gdybyś leciał nad ogrodem zoologicznym byłoby gorzej :)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

Można się coś dowiedzieć  na  temat  modelu Spacewalkera  jedno  miejscowego z  pierwszego zdjęcia.  Chodzi mi  o  rozpiętość  modelu  wagę i  jaki zestaw  napędowy  w  nim śmiga  :) 

 

 Pozdrawiam Adrian : )

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś korzystając z pogody, chciałem sprawdzić Gimbal z Hexy, a tu na lotnisku prace pielęgnacyjne :) Oczywiście nie obyło się bez latania :P Fajnie wyglądał Gemini w wersji spalinowej z lotu ptaka, w bliskim sąsiedztwie Hexy  ;) Zapraszam!

 

http://youtu.be/itWn3c4djwY

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

Można się coś dowiedzieć  na  temat  modelu Spacewalkera  jedno  miejscowego z  pierwszego zdjęcia.  Chodzi mi  o  rozpiętość  modelu  wagę i  jaki zestaw  napędowy  w  nim śmiga  :)

 

 Pozdrawiam Adrian : )

Witam parametry modelu to:

rozpiętość -2000mm

ciężar 4200 G do lotu

Silnik Turnigi 5055 -600kv  śmigło 12/8

Zasilanie 6S 4000

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek słyszałem :).Pysio Ty jesteś zaje..tym códotwórcą :) :) :).gemini na spaline?niewierzyłem i szczena mi opadła :o,naprawde Ci gratuluje,napiszcie czasem co jak bedziecie na lotnisku robili bo leniem niejestem a moze czas by sie znalazł.filmiki Adam super ;)


Pysio rozwaliłeś mnie na atomy :).pozdrawiam i do niedzieli,w sobote nocka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.