Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj krótki filmik z wczorajszego latania  ;)  Dla odmiany na lotnisku pojawiło się coś większego  :) Na filmowanie naszych lotów szkoda było zmarnować taką pogodę  :P ale lataliśmy wszyscy do zachodu słońca  :D Zapraszam!

 

http://www.youtube.com/watch?v=pBcTcIzgP_E

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne logo, podoba mi się.

 

Rozumiem koło sterowe sugeruje, że tak odpalamy silnik :)

 

 

 

Piotr wszystko trzeba Ci tłumaczyć   koło sterowe to dla ekipy pływajacych modelarzy śmigło dla zadymiaczy z "Cyca" kóło dla samochodziarzy .

Mamy w klubie 3 ekipy , dlatego tak rozbudowane logo.

NIe mamy sekcji rakietowej bo została w tajlandi  :D

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wszyscy mnie znacie ale kilka osób na pewno.Mam na imię Krystian i jestem z Prudnika. Mam zaszczyt zaprosić Was wszystkich wraz z dzieciakami (swoimi lub pożyczonymi) na

38 Rajd Maluchów , jest to impreza organizowana przez PTTK Oddział Sudetów Wschodnich w Prudniku.Rzecz cała polega na przejściu 3 km pieszo z Parku Miejskiego w Prudniku do Miejscowości Chocim (3 km)  przez dzieci i rodziców. Na hipodromie jest wiele atrakcji dla dzieci, ale przy okazji tego Rajdu Stowarzyszenie Modelarsko -lotnicze Euroregionu Pradziad organizuje dla modelarzy "zawody" modeli mtoszybowców F5J Light.Zapraszamy członków klubu Gwarek do udziału w Rajdzie wraz z dziećmi.Dla dzieci przygotowaliśmy zawody modeli z papieru dla  starszych "Smyki na Start" natomiast dla modelarzy wcześniej wspomniane zawody F5J Light.Wspomagają nas piloci z lotniska w Kosorowicach.Impreza odbędzie się w sobotę 27 maja na terenie hipodromu Chocim. Jeżeli nie macie lepszego zajęcia serdecznie zapraszam na Rajd Maluchów. Na miejscu katering dla zawodników.Chcę dodać że impreza gromadzi około 5 tysięcy osób. Serdecznie ZAPRASZAMY.(PawŁa proszę o kontakt tel 693 272 573) W razie pytań i wątpliwości proszę o tel jak wyżej. Pozdrawiam serdecznie Krystian Seman( jeżeli nie w temacie a tylko OT to proszę moda o usunięcie)

Pozwolę sobie dopisać parę słów: Stowarzyszenie Modelarsko -lotnicze Euroregionu Pradziad w Nysie, Wspomagają nas piloci z lotniska w Kosorowicach i Nysy

 

Ok, Teraz chciałbym Krystianowi i Jego Małżonce i innym uczestnikom podziękować za organizację zawodów. Jak co roku Małżeństwo stanęło na wysokości zadania.

 

Filmik ze spotkania:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.