Jump to content

Avatar

Modelarz
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Avatar last won the day on September 6 2015

Avatar had the most liked content!

Community Reputation

58 Excellent

About Avatar

 • Birthday 11/04/1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Ruda Śląska - Nowy Bytom (Fryncita)
 • Imię
  Łukasz

Recent Profile Visitors

321 profile views
 1. Witam, Oddam w kosztach dostawy skrzydła które zostały się z modeli: - skywalker 1680, krótsza wersja, skrzydła tylko z lotkami, nie jestem pewny czy ta rurka węglowa nie została wykorzystana do innych celów rura jest. - wymiar kartonu: 120x30x19 cm - skywalker X6, w zestawie wydrukowane lotki, możliwe, że mogły by być trochę lżejsze - jeden z pierwszych projektów do druku 3d - wymiar kartonu: 86x40x20 cm Oddaję to co na zdjęciach - linki powyżej. Do skrzydeł X6 jest jeszcze niedokończona formatka, która miała posłużyć do wycięcia kadłuba, niestety wiem, że już tego nie skończę a tylko się kurzą. Jutro podam wymiary kartonów w jakich są aktualnie zapakowane skrzydła. Koszty dostawy do ustalenia. Możliwy odbiór osobisty w Rudzie Śląskiej lub okolicach. W poniedziałek 8.03 będę jechał(bardzo wcześnie) do Grójca przez Kielce. Kontakt przez wiadomość prywatną.
 2. Super, lataj, lataj póki można ? Sezon na Cycu się nie kończy, czasem latamy w minusie ? jak przejrzysz temat to będą relacje. Były i samoloty z nartami, butelkowce....
 3. Avatar

  Kompilowanie pliku

  Witam, Przeglądałeś ten plik jeden katalog wyżej: https://github.com/ArduPilot/ardupilot/blob/master/BUILD.md W nim są zawarte jakieś informacje odnośnie kompilowania projektu. Pierwsze co znalazłem może w jakiś sposób Cię naprowadzi.. Niestety więcej nie pomogę. Pozdrawiam.
 4. Podobnej budowy są kable od zasilaczy z laptopa, może coś z odzysku podejdzie?
 5. Avatar

  Laminowanie pianek

  Przekleiłem tą folią dwa modele, i tak jak piszesz, obłe powierzchnie ciężko się robi, trzeba nacinać. Dobrze skleić i jest całkiem całkiem. Tylko temperaturę trzeba dobrze dobrać. Robiłem zwykłym żelazkiem, i to średnio wyszło. Drugi raz żelazkiem modelarskim - i od razu lepiej szło. Jak się dobrze zrobi, model wygląda dużo lepiej. Dodatkowym atutem folii jest to, że łatwiej oczyścić piankę :-)
 6. Super, a ja w tym czasie na robocie w Szwecji byłem, no nic może w niedzielę uda się polatać.
 7. Dzisiaj był pierwszy oblot drona składadaka, z profili ALU, paru drukowanych części i weny twórczej autora. Tutaj link do filmu: https://youtu.be/9W5KSXW-2ss Teraz czekać na lepsza pogodę i testy na dworze.
 8. Brawo :-)Trzymam kciuki za rozruch :-)
 9. I co tu dużo mówić, piękny :-) Wysokich lotów i tyle samo lądowań co startów.
 10. Robi wrażenie :-) Taka latająca choinka na kółkach
 11. Jak będzie pogoda, na pewno ktoś się pojawi. Jak pogoda nie dopisuje, wtedy pozostaje modelarnia.
 12. Gratuluję oblotu. Długo nie zaglądałem, a tu proszę taka niespodzianka. Życzę powodzenia na targach.
 13. W podobnych godzinach - sobota, niedziela, można spotkać lataczy. Tak jak Francka pisze, po południu jak ktoś ma możliwość to wpadnie pobujać się nieboskłonie :-)
 14. Wszystkiego po trochu :-) Zależnie od wyobraźni lokatorów :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.