Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wyluzowani latacze i wariacje "Falkon" i "Easy Gider"  Zapraszam na ogladanie filmiku:

Cześć Franciszku.

Jak ja lubię tu do Was zaglądać, zawsze jakiś fajny filmik się trafi. (Co prawda nie widziałem na nim Falkona, ale nie ważne)

Pomyślałem, że jadąc dzisiaj na lotnisko wezmę ze sobą wiadro, wracając przejadę koło elektrociepłowni i "zakoszę" im z pół wiadra pyłu węglowego.

Poinchaluję się z tydzień tym pyłem to może też uda mi się takie "Szybowcowe babie lato" nakręcić? :D

Brawo Franiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie już poprawiłem , sam się dziwiłem jak fajnie wyszło.

Dzisiaj ładna pogoda odwiedził nas jeden z bardziej zasłużonych modelarzy województwa i pokazał model , bez steru kierunku bez lotek.

 

post-7945-0-19609100-1500828251_thumb.jpg

 

Ale na naszym lotnisku nie poleciał , bo to szybki model na uwięzi - szkoda , że zapomniał paliwa , bo można silnik odpalić :D

 

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś idealna pogoda na oblot " Fiseler" naszego kolegi Janka był testowany .

Oraz "Junior" firmy Graupner na filmiku  , lotu "Fiseler" niestety nie udało mi się nagrać , ale na to bedzie jeszcze czas .

 

 

 

 

Model wymaga małych korekt SC wzmocnienie podwozia  i  ustawienie klap lata bardo ładnie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest jeden model, za którym bym od razu poleciała z kamerą :)  to Stuka :D  Zawsze pierwsze co robię na piknikach, to właśnie szukam czy są Sztukasy, a tu proszę! W końcu doczekałam się bestii giganta na "Warbirds" :)  ale niestety nie mógł startnąć z powodu awarii kabli, dopiero za rok może zobaczę w locie bestię, trzeba odliczać i to będzie ciężkie odliczanie :( A co do filmowania pikników, to moje filmy jakoś oglądalności nie mają. Jest moda na krótkie filmiki, a ja tak nie potrafię aż tyle skracać :mellow: najchętniej bym zostawiła wszystko. Odpuszczam filmowanie, czas na relaks, swoje już zrobiłam. Dwa lata pięknych wspominek mi wystarczy - będę do nich wracać, a za 10 lat fajnie będzie odpłynąć na te pół godziny w takie wspomnienia  :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.