Jump to content

Powierzchnie sterowe, zawiasy, a szczelina


Luko
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Mam takie szybkie pytanie, w EG urwalo mi lotke przy ladowaniu, może bardziej trafne określenie to naderwało. W każdym bądź razie to przewężenie na którym pracowała szlak trafil. Na szybko kupiłem zawiasy 3 szt na jedną lotkę przewidziałem, do tego trochę za duże. Po wklejeniu i złożeniu okazuje się że mam szczelinę pomiedzy powierchnią sterową a lotką około 2-3 mm. Estetycznie nie wygląda to za dobrze, teraz tylko kwestia taka czy wymieniać na mniejsze zawiasy i minimalizować szczelinę, czy może to tak zostać i nie będzie komplikowało sprawy?

 

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

To przewężenie robiło jako zawias. Zostaw tak, a najlepiej drugą lotkę zrób tak samo. Lotka na zawiasie na pewno stawia mniejszy opór serwie niż na przewężeniu. Zamiast dedykowanych zawiasów możesz użyć krążka dyskietki lub cienkiego plastiku z butelki po napoju.

Link to comment
Share on other sites

Mogłem kupić cieńsze, bo troche wybrzuszyło się w miejscu wklejenia zawiasu. Bardziej się tu martwię o własności lotne z taką szczeliną jak o estetykę.

 

Z butelki robiłem zawiasy w delcie, dawało to radę ale tu po prostu poszedłem na całość i kupiłem gotowca.

 

Druga lotka też bedzie przerobiona, bo jest straszna różnjca w funkcjonowaniu lotki fabrycznej a tej na zawiasie. Mówiąc szczerze to szkoda że Multiplex od razu tego tak nie przewidział. A nawet zastanawiam się czy nie przerobić sobie też SW na zawiasy, bo jednak to wszystko chodzi lżej, do tego przy takim samym ustawieniu orczyka i dzwigni, na zawiasie uzyskuję większe wychylenie, serwo mniej mi pierdzi.

 

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.