Jump to content

Jaka aparatura??


PITREK

Recommended Posts

Jaką aparaturę kupić na początek? Mam ograniczone środki nie chciałbym wydawać dużo na aparature. Niektórzy mówią, że nie warto kupować aparatury bez mixerów i takich tam, ale "takie tam" sprawiają, że aparatura staje się o wiele droższa. Inni natomiast, że niewarto kupować z takimi bajerami na początek bo i tak tego nie wykorzystam. Proszę o pomoc w doborze aparatury, również tych początkujących modelarzy, którzy zakupowali aparaturę poraz pierwszy!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak mówicie, że mam sobie odpuścić tego Lasera. Ale weście pod uwagę to, że ja jeszcze nie zarabiam, wolę kupić nowy sprzęt, a optici są droższe. Jestem początkującym modelarzem więc uważama, że chyba Laser jest chyba wart swojej ceny i jest dobry dla początkujących. A za półtora roku kupię sobie coś pożądniejszego, bo narazie nie mam takich środków żeby zaczynać od takich drogich aparatur!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja znowu tylko mode 1 :rotfl: po za tym z przekładką nie będzie chyba problemu, za tą cenę wydaje mi się że warto. Dolicz tylko pakiet + ewentualnie ładowarka, byle jaki odbiornik z dwa serwa kwarce i masz prawie równowartość nowego optica sport cały komplet z 3 hs-55, odbiornikiem ładowarka itp ciężko w modelarstwie zaoszczędzić...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.