Skocz do zawartości

Jaka aparatura??


PITREK

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką aparaturę kupić na początek? Mam ograniczone środki nie chciałbym wydawać dużo na aparature. Niektórzy mówią, że nie warto kupować aparatury bez mixerów i takich tam, ale "takie tam" sprawiają, że aparatura staje się o wiele droższa. Inni natomiast, że niewarto kupować z takimi bajerami na początek bo i tak tego nie wykorzystam. Proszę o pomoc w doborze aparatury, również tych początkujących modelarzy, którzy zakupowali aparaturę poraz pierwszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówicie, że mam sobie odpuścić tego Lasera. Ale weście pod uwagę to, że ja jeszcze nie zarabiam, wolę kupić nowy sprzęt, a optici są droższe. Jestem początkującym modelarzem więc uważama, że chyba Laser jest chyba wart swojej ceny i jest dobry dla początkujących. A za półtora roku kupię sobie coś pożądniejszego, bo narazie nie mam takich środków żeby zaczynać od takich drogich aparatur!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu tylko mode 1 :rotfl: po za tym z przekładką nie będzie chyba problemu, za tą cenę wydaje mi się że warto. Dolicz tylko pakiet + ewentualnie ładowarka, byle jaki odbiornik z dwa serwa kwarce i masz prawie równowartość nowego optica sport cały komplet z 3 hs-55, odbiornikiem ładowarka itp ciężko w modelarstwie zaoszczędzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.