Skocz do zawartości

Problem z regulatorami


Maybach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem z elektryką w poduszkowcu, mianowicie gdy podłączę dwa regi do akku 6V 1,3 Ah ; powoli zwiększam obroty żeby nadmuchać poduszkę i włączam silnik poziomy (napęd) pracuje wolno i gdy dodam mu obroty wyłącza się albo ten albo drugi! :(

Za to jak tylko jeden silnik pracuje to obroty są prawie na max.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki to 2 razy speed 400 a akku to tylko na chilke bo do normalnych nie moge znaleźć ładowarki.

Ten co nie wyrabia :) to akku uzywany w skuterach 6V 1300mAh, daję dużo pradu ale cięzki więc nie nadaje się do modeli... ale na próbe jest ok!

Chciałem wkońcu poraz pierwszy odpalic mój poduskzowiec ..... :(:(:(:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim 6V to trochę mało jak na pakiet napędowy. Przy podłączeniu 2 silników jednocześnie napięcie na akumulatorze spada do tego stopnia, że regiel odłącza jeden z silników bo "myśli" że akumulatory się rozładowują. Taka moja teoria.

 

Co do pakietu zastępczego - KAN 1800mAh - ma prąd ciągły rozładowania koło 30 A z tego co pamiętam. Kosztuje ok. 9 zł sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.