Skocz do zawartości

Lotnisko Bydgoszcz Fordon


kaszalu

Rekomendowane odpowiedzi

Chętni są tylko muszą skończyć budować modele ;) Jak się wszystko ułoży to za max tydzień lub dwa przyjadę z nową maszynką akrobacyjną :)

 

Ps. Najprawdopodobniej uda mi się niedługo wynająć halę za darmo, więc jeśli są chętni do trenowania F3P/F3P-AM to zapraszam na PW.

Ps.2 Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mam na sprzedaż wyczynowy model F3K orion.

 

Pozdrawiam 

Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po przerwie urlopowej ! :)

Wilga fajna , ale chciało by się zobaczyć jak się powietrza trzyma !! B)

Weź Krzysiek jakiegoś papparazzi , zróbcie foty i nas nie dręcz niepewnością - bo pomyślę że jakaś siła nieczysta latać jej zabrania  !! :D

A że urlop spędziłem na dość dużej wodzie to wkrótce trzeba dla zmiany klimatu do latania powrócić - do zobaczenia na łące !

Pozdrowienia !

post-3419-0-63085200-1407263785_thumb.jpg

post-3419-0-54875500-1407264061_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam za słowo i oby pogoda dopisała bo na zdjęciach i opowieściach zasłyszanych na lotnisku podczas latania to "orły lotnicze się marnują" że aż dech w piersiach zapiera i tylko zazdrościć tych sukcesów i umiejętności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.