Jump to content

Witam


 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim

 

Nazywam się Piotrek. Pochodzę z pięknej miejscowości na wschodzie podlasia. Obecnie osiadłem w Białymstoku.

Do modelarstwa cięgnie mnie od lat dziecinnych, gdy po raz pierwszy zobaczyłem latające modele na uwięzi na lokalnym boisku. Po wielu latach wróciłem do dziecięcej pasji. Na początku popełniłem kilka kardynalnych błędów i na długi czas zniechęciłem się do tej formy spędzania wolnego czasu.

Modelarstwo – w moim wypadku to określenie na wyrost (bardziej pasuje chyba latacz prostych konstrukcji piankowych). W tej chwili modelarstwo a wiąże się z miłymi chwilami, gdy coś z gotowych pianek oderwie się od ziemi i przebywa w powietrzu chodź kilka chwil i w tym czasie pozawala zapomnieć o bieżącym życiu. Dla mnie jest to prawdziwa odskocznia od pracy zawodowej. Mimo wielkiego zapału moje umiejętności modelarskie jak i lotnicze są znikome.

 

Po co zatem moja wizyta na tym forum? Głównie zależy mi na nawiązaniu kontaktu z lokalnym środowiskiem osób latających w Białymstoku. Przy okazji chciałbym podnieść swój warsztat pilotażowy pod okiem osób bardziej doświadczonych ode mnie a co za tym idzie miło spędzać wolny czas na pięknym hobby.

 

Pozdrawiam

Piotrek T.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.