Jump to content

Aurora9 reset ustawień.


Irek M
 Share

Recommended Posts

Mam taki problem: zapisałem nowe ustawienia dla kolejnego modelu ale nie takie jak miały być. Co mam klikać by wrócić do ponownego ustawiania? Zdecydowałem się wykasować zapisany model i wpisać wszystko od nowa. Przechodzę procedurę resetu, na koniec pytanie czy usunąć - klikaj Tak i zapisany model cały czas jest widoczny pod tę samą pozycją.

Konkretnie to chciałbym jeszcze raz ustawić latające skrzydło lub poprawić bo błędnie odhaczyłem 2 serwa na lotki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mam kolejny problem: ustawiłem w programie klapy jako osobny element( nie klapolotki ) tyle, że wychylają się maksymalnie w górę niż w dół. Zmiana rewersu prawie nic nie daje. Co powinienem włączyć, przełączyć ? I kolejne pytanie: w nowo zaprogramowanym modelu silniki startują dopiero od połowy położenia drążka. Na ustawieniach innych modeli startuje normalnie od zera. W tym różnica jest taka, że to model 2silnikowy ale przewody regulatorów zlutowane więc dla nadajnika w dalszym ciągu jest jednosilnikowy

Link to comment
Share on other sites

Klikasz ustawienia czyli ten kluczyk wchodzisz do mdl type i tu masz te opcje. Klikając w ikone typu modelu zaczynasz od wszystko od nowa.

Kasowanie u mnie idzie bez problemu, wybierasz model (oczywiście nie ten, który jest wybrany) klikasz delete i yes, i tyle,
Regiel zaprogramowany?

Link to comment
Share on other sites

Regle połączone Y kablem nie zlutowane jak napisałem - więc mogę sprawdzić każdy z osobna ale nie sądzę aby to było przyczyną. Zaraz też sprawdzę na programie np. latającego skrzydła. A co z klapami? Czemu automatycznie w górę wychylają się zamiast w dół? Oczywiście podpięte do 6kanału czyli lewy suwak.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.