Skocz do zawartości

Przepraszam, jeśli Admin odebrał moją wiadomośc i trochę się zezłościł :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Nie jestem tu nowy chociaż przez jakiś czas mnie nie było. Szlifowałem latanie :)

Nie miałem za dużo czasu na pisanie postów :)

A tak poważnie to poprostu życie trochę czasem wpływa na to chcielibyśmy robići niestety wymusza (tak jak jeden Pan)

żeby jednak zmienić zamiary.

 Tak czy owak ... wróciłem czy wam się to podoba czy nie :)

I spieszę donieść, poczyniłem ogromne postępy, w międzyczasie opanowując sztukę latania ( nie mam na myśli takiego latania jak Bagiński pokazywał w swoim filmie).

Po drodze były więc różne wynalazki:

BixlerV2, P40 Mustang, mój nie dobity Amber II, Cesna 182, helikopter, Sukhoi EPP(wciąż latający) i najnowszy nabytek

o którym później(może jutro) HyperBipe 900 firmy Durafly. Muszę powiedzieć .... piękna zabawka.

SO ... mam nadzieję się  nieco  odkuć pisemnie, podzielić doświadczeniami, poczytać kto, co i kiedy zabił itd.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Powracający ...

 

RobUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. WARUNKI UCZESTNICTWA I REJESTRACJI NA FORUM.

Warunkiem uczestnictwa w forum jest przejście przez proces rejestracji i "przywitanie" się z innymi bywalcami forum.
REJESTRACJA NA FORUM.
1. Każdy z członków forum zobowiązany jest bezwarunkowo podać następujące dane:
- imię
- wiek, datę urodzenia
- miejscowość pobytu ( zamieszkania)
Obowiązek ten dotyczy zarówno użytkowników już zarejestrowanych, jak i nowo przybyłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to, znowu w powitalni?

Dobrze, że znów masz chwile na to hobby.

No nie az tak, latanie nigdy nie odeszlo w cien, w tym czasie gdy mnie nie bylo poprostu szlifowalem umiejetnosci na wielu roznych modelach.

Dzisiaj moge smialo powiedziec .... UMIEM LATAC :)

Umiem tez latac na innych urzadzeniach latajacych, przez wiele lat latalem .... na paralotniach :)

Od dziecka tez latanie bylo zawsze obecne w moich planach na przyszlosc, zdawalem do szkoly lotniczej ... niestety jeden z PANOW decydentow powiedzial mi NIE. Pewnie dlatego ze nosilem wtedy dziwnie wygladajaca jak na owe czasy fryzure :)

Ale ... trudno, tak sie poukladalo zycie i pozostalo latac (oprocz latania ... do sklepu) modelami :)

Tak czy owak, jestem spowrotem :) 

i jeszcze raz witam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.